Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
24.01.2019
АМКУ інформує

21 грудня 2018 року Антимонопольний комітет України отримав заяву Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (далі - ДП «НАЕК «Енергоатом») про можливе порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП).

«ДП НАЕК «Енергоатом» просить Комітет прийняти рішення про припинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції  шляхом зобов’язання НКРЕКП скасувати пункт 3.1. Постанови НКРЕКП від 03.03.2016 № 289 «Про затвердження Порядку формування прогнозованої оптової ринкової ціни електричної енергії» в частині розрахунку прогнозної ціни продажу електроенергії з використанням у формулі показників індикативної ціни вугілля та ціни його транспортування. Адже цей пункт Постанови НКРЕКП, на думку заявника, призвів до перерозподілу коштів оптового ринку електроенергії на користь генеруючих компаній ТЕС за рахунок відповідного зниження тарифу на електричну енергію АЕС.

З метою отримання інформації, яка б підтверджувала або спростовувала викладені в заяві обставини, Комітетом направлені вимоги про надання інформації, зокрема, до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, НКРЕКП, ДП «НАЕК «Енергоатом» та Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України