Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
18.01.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Надано дозвіл ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Кондитерінвест» (м. Київ) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Летичів-Агро» (с. Снітівка, Летичівський р-н, Хмельницька обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «J.R. SIMPLOT COMPANY» (м. Бойсе, США) на придбання акцій компанії «KWS Potato B.V.» (м. Нагеле, Нідерланди), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компаніям «J.R. SIMPLOT COMPANY» (м. Бойсе, США) і «KWS SAAT SE» (м. Айнбек, Німеччина) на узгоджені дії у вигляді виконання положень Розділів 19 та 20 Договору про спільне підприємство щодо утримання від конкуренції та заборону переманювання працівників, строком на 5 років.

·      Надано дозвіл компанії «Dragon Capital Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) [через дочірнє підприємство «БЦТ» (м. Київ) на придбання активів у вигляді єдиного майнового комплексу – логістичного центру, що належить ПАТ «Державний ощадний банк України».

·      Надано екомендації ПАТ «Укргазвидобування» на підставі статті 46 Закону України «Про захист економічної конкуренції» про припинення дій, що містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації щодо надання підтримки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області щодо надання підтримки на утримання Мелітопольського міського парку культури і відпочинку ім. Горького.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області щодо надання підтримки з утримання дорожньо-мостового господарства міста Мелітополя (КП «Чистота»).

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради щодо надання підтримки КП «Парк Курортний» для здійснення благоустрою міста Трускавець.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації щодо надання підтримки Київському академічному обласному музично-драматичному театру ім. П.К. Саксаганського.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Южненської міської ради щодо надання підтримки КП «Екосервіс» для здійснення благоустрою міста Южне.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради щодо надання підтримки КП «Слов’янське тролейбусне управління», яке здійснює перевезення пасажирів громадським транспортом.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Житомирської міської ради щодо надання підтримки КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», яке здійснює послуги з перевезення пасажирів громадським транспортом.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради щодо державної підтримки підприємству електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» з метою реконструкції мережі зовнішнього освітлення м. Маріуполя.

·      Схвалено Звіт про результати дослідження ринку перевезення вантажів залізничним транспортом в Україні.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України