Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
16.01.2019
ОПРИЛЮДНЮЄТЬСЯ ПРОЕКТ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА: ПРОЕКТ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ "ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ КРИТЕРІЇВ ОЦІНКИ ДОПУСТИМОСТІ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ СУБ'ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ У БАНКІВСЬКІЙ ГАЛУЗІ"

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання у банківській галузі» розроблено на підставі частини другої та третьої статті 6 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».

Проектом акта передбачається впровадження правового регулювання відносин між Антимонопольним комітетом України (як Уповноваженим органом з питань державної допомоги), надавачами та отримувачами державної допомоги під час оцінки допустимості такої допомоги субєктами господарювання у банківській галузі.

Крім того, прийняття акта сприятиме виконанню Україною зобов'язань, взятих відповідно до частини першої статті 267 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони щодо прийняття національного законодавства про державну допомогу.

Метою прийняття проекту постанови є створення правових та організаційних механізмів реалізації положень Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» в частині здійснення оцінки допустимості державної допомоги у банківській галузі.

Потреба у додаткових витратах для впровадження запропонованого регуляторного акта відсутня.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови просимо надсилати протягом одного місяця з дня його оприлюднення у письмовому та/або електронному вигляді за вказаними адресами:

Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, м. Київ, 03035, e-mail: antonenko@amcu.gov.ua або slg@amcu.gov.ua.

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України в мережі Інтернет.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України