Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
03.01.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·         Надано дозвіл компанії «Sika Deutschland GmbH» (м. Штутгарт, Німеччина) на придбання акцій компанії «part GmbH» (м. Бад-Урах, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·         Надано дозвіл фізичній особігромадянину України на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Едельвейс СК» (м. Харків), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·         Надано дозвіл ПАТ «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ» на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «НТЕМА-ПЛЮС» (м.  Івано-Франківськ) у розмірі, що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·         Надано дозвіл компанії «SoftwareONE Holding AG» (комуна Штанс, Швейцарія) на придбання акцій компанії «COMPAREX AG». (м. Лейпциг, Німеччина), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·         Надано дозвіл компанії «Wiltan Enterprises Limited» (м. Нікосія, Кіпр) [через компанію «Reteria Investments Limited»] на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Тавр Енерго» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·         Надано дозвіл компанії «Wiltan Enterprises Limited» (м. Нікосія, Кіпр) [через компанію «Reteria Investments Limited»] на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Санвін 12» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·         Надано дозвіл компанії «Wiltan Enterprises Limited» (м. Нікосія, Кіпр) [через компанію «Reteria Investments Limited»] на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Санвін 14» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·         Надано дозвіл ТОВ «Єврокон» (м. Таллінн, Естонія) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Технополіс-2» (с. Проліски Бориспільський район, Київська обл., Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·         Надано дозвіл компанії «Nippon Steel & Sumitomo Metal Corporation» (м. Токіо, Японія) на набуття спільного контролю разом із компанією «ArcelorMittal S.A.» (м. Люксембург, Люксембург) над компанією «AMO Holding 11 S.A.» (м. Люксембург, Люксембург).

·         Надано дозвіл компанії «Mayr-Melnhof Packaging International GmbH» (м. Відень, Австрія) на придбання акцій компанії «Eurasia Invest Holding AG» (м. Траун, Австрія), що забезпечують перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·         Надано дозвіл компанії «Mayr-Melnhof Packaging International GmbH» (м. Відень, Австрія) та фізичній особігромадянці Австрії на узгоджені дії у вигляді виконання положення про утримання від конкуренції, передбаченого угодою від 18.10.2018 укладеною між та фізичною особою – громадянкою Австрії та компанією «Mayr-Melnhof Packaging International GmbH», строком на п’ять років.

·         Надано дозвіл компаніям «Mayr-Melnhof Packaging International GmbH» (м. Відень, Австрія), «Monte Rosa Privatstiftung» (м. Лінц, Австрія), «PIZ BUIN Privatstiftung» (м. Лінц, Австрія), «Cheops Privatstiftung» (м. Відень, Австрія) та фізичнимособамгромадянам Австрії на узгоджені дії у вигляді виконання положення про утримання від конкуренції, передбаченого пунктом 15.4 та 15.5 Договору купівлі-продажу акцій від 18.10.2018, укладеного між компаніями «Monte Rosa Privatstiftung», «PIZ BUIN Privatstiftung», «Cheops Privatstiftung» і фізичними особами – громадянами Австрії та компанією «Mayr-Melnhof Packaging International GmbH», строком на п’ять років.

·         Надано дозвіл компаніями «Mayr-Melnhof Packaging International GmbH» і «Eurasia Invest Holding AG» (м. Траун, Австрія) на узгоджені дії у вигляді виконання положення про утримання від конкуренції, передбаченого пунктом 23.1 Договору купівлі-продажу акцій від 18.10.2018, укладеного між компаніями «Monte Rosa Privatstiftung», «PIZ BUIN Privatstiftung» (м. Лінц, Австрія), «Cheops Privatstiftung» (м. Відень, Австрія) і фізичними особами – громадянами Австрії та компанією «Mayr-Melnhof Packaging International GmbH» та Додатку 23.1 (Оригінальна назва документа – VEREINBARUNG) укладеного між «Mayr-Melnhof Packaging International GmbH» «Eurasia Invest Holding AG» (м. Траун, Австрія) до Договору строком на п’ять років.

·         Надано дозвіл компанії «Widex Holding A/S» (м. Люнге, Данія) разом з компанією «EQT VI Limited» (м. Сент-Пітер-Порт, Гернсі) на набуття контролю над компанією «Danish MergeCo S.a r.l.» (Данія).

·         Оштрафовано ТОВ «МГ Автомотів» (м. Полтава) на 280 тис. грн. та ТОВ «Черкаський завод авто хімії» (м. Черкаси) на 150 тис. грн. за вчинення порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді неправомірного використання позначень.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради про нову державну допомогу комунальному підприємству «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства Херсонської міської ради щодо підтримки комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Херсонміськсвітло».

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Міського комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» з метою реалізації заходів пов'язаних з забезпеченням належного функціювання систем водопостачання та водовідведення.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради м. Чернівці щодо надання послуг з перевезення електротранспортом.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради міста Чернігів, надання послуг з перевезення електротранспортом.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Бердичівської міської ради щодо надання послуг з благоустрою.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Подільської районної в місті Києві державної адміністрації щодо надання підтримки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Подільського району міста Києва щодо утримання в належному стані об’єктів озеленення Подільського району міста Києва.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Болехівської міської ради про надання підтримки Болехівському комбінату комунальних підприємств щодо забезпечення благоустрою міста Болехова та надання доступних та якісних послуг з вивезення та утилізації твердих побутових відходів.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління транспорту комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради про надання підтримки КП «Тернопільелектротранс», яке здійснює перевезення пасажирів громадським транспортом.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Виконавчого комітету Сумської міської ради про надання підтримки КП «Електроавтотранс», яке здійснює перевезення пасажирів громадським транспортом.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Костянтинівської районної державної адміністрації комунальному некомерційному підприємству Костянтинівської районної державної адміністрації Донецької області «Костянтинівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» у формі поточних та капітальних трансфертів.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Виконавчого комітету Сумської міської ради комунальним підприємствам «Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві «Сумчанка» і «Муніципальний спортивний клуб «Тенісна Академія» та міській дитячо-юнацькій спортивній школі Сумської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «Авангард», Сумській міській дитячо-юнацькій спортивній школі «Спартак», дитячо-юнацькій спортивній школі «Спартаківець», комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «Україна» профспілкової організації публічного акціонерного товариства «Сумбуд» у формі субсидій та поточних трансфертів.

·         Схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критерії оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання у банківській галузі».

·         Схвалено Звіту Центру комплексних досліджень з питань антимонопольної політики про виконання Тематичного плану виконання науково-дослідних та дослідно-конструктивних робіт на 2018 рік.

·         Затверджено Тематичний план виконання науково-дослідних та дослідно-конструктивних робіт на 2019 рік для виконання Центром комплексних досліджень з питань антимонопольної політики.

·         Прийнято рішення про закриття справи, розпочатої за ознаками порушення ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго», ТОВ «ДТЕК Східенерго» та ПАТ «ДТЕК Західенерго» законодавства про захист економічної конкуренції.

·         Схвалено проект Концепції державної політики розвитку та захисту конкуренції в Україні.

·         Схвалено Звіт за результатами дослідження ринку перевезення вантажів залізничним транспортом в Україні.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України