Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА!!!

25 лютого 2019 року об 11.00 в Антимонопольному комітеті України відбудуться установчі збори щодо переобрання складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України та у сфері, що пов’язана з діяльністю Антимонопольного комітету України, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких були внесені інститутами громадянського суспільства (тут і надалі в цьому Положенні рейтингове голосування передбачає, що прийнятим вважається рішення або обраним вважається кандидат, яке(ий) набрало(в) найбільшу кількість голосів).

З переліком документів, які додаються до заяви, можна ознайомиться тут.

Також відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (зі змінами) приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 30 календарних днів до їх проведення.

Просимо враховувати при поштовому відправленні, що приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється 25 січня 2019 року.

Заяви приймаються за адресою: Антимонопольний комітет України,

вул. Митрополита Василя Липківського 45, м. Київ, 03035.

Зі складом ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України, затвердженим наказом Голови Комітету № 155 від 20.12.2018 р, можна ознайомиться тут.

Контакти відповідальної особи з підготовки установчих зборів: Жернова Ольга, тел. (044) 251-62-32, e-mail: zhernova@amcu.gov.ua.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України