Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
26.12.2018
ОПРИЛЮДНЮЄТЬСЯ ПРОЕКТ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ: ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ДЕРЖАВНУ ДОПОМОГУ СУБЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАНН"

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» розроблено Антимонопольним комітетом України з метою виконання Україною міжнародних зобов’язань, зокрема шляхом приведення положень Закону у відповідність до положень Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» було схвалено на засіданні Антимонопольного комітету України 31 серпня 2018 року.

З метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» 14 вересня 2018 року проект зазначеного законопроекту, а також аналіз регуляторного впливу опубліковано на офіційному веб-порталі Комітету.

12 жовтня 2018 було організовано та проведено публічне обговорення законопроекту щодо внесення змін у Закон України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», за участю представників Громадської Ради при Антимонопольному комітеті України, Федерації роботодавців України, громадських організацій, наукових установ, юридичних компаній, а також представників надавачів та отримувачів державної допомоги.

За результатами публічного обговорення та отриманих пропозицій опубліковується доопрацьований законопроект, схвалений на засіданні Антимонопольного комітету України.

Порівняльна таблиця до Проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України