Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
14.12.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·  Надано обов’язкові для розгляду рекомендації Міністерству охорони здоров’я України про здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції, запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

·  Надано обов’язкові для розгляду рекомендації Міністерству охорони здоров’я України, Міністерству фінансів України та Державній казначейській службі України про здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції, запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

·  Надано обов’язкові для розгляду рекомендації ПрАТ «Київстар» щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

·  Надано обов’язкові для розгляду рекомендації ТОВ «Лайфселл» щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції (найбільше покриття 3 G інтернету).

·  Надано обов’язкові для розгляду рекомендації ТОВ «Лайфселл» щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції (найшвидший 3G інтернет).

·  Оштрафовано ТОВ «Котнар-М» на 3 350 000 грн. за вчинення порушення передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді використання без дозволу (згоди) компанії «R&A BAILEY & CO» (республіка Ірландія) лікерів під позначенням «O’DAILYS» назви та етикеток, які є схожими на назву та оформлення етикеток лікерів під позначенням «BAILEYS».

·  Оштрафовано ТОВ «Котнар-М» на 3 350 000 грн. за вчинення порушення передбаченого статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення неправдивих відомостей, шляхом розміщення на веб-сайті у мережі Інтернет відомостей про те, що лікер «O’DAILYS Original» є «Ірландським лікером».

·  Оштрафовано ТОВ «Л.В.» на 8 260 грн. за вчинення порушення передбаченого пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації Антимонопольному комітету України.

·  Схвалено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».

·  Схвалено звіт про результати проведеного комплексного дослідження ринку авіаційного пального та послуг із заправки повітряних суден в аеропортах України.

·  Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради щодо державної підтримки комунального підприємства «Чернівціводоканал» з метою належного функціонування, розвитку стабільної роботи водопостачання та водовідведення.

·  Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради щодо державної підтримки комунального підприємства «Тернопільміськсвітло» з метою недопущення зношеності вуличних мереж освітлення міста, проведення ремонту вуличного освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій.

·  Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Криворізької міської ради щодо оновлення тролейбусного парку комунального підприємства «міський тролейбус».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України