Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
10.12.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Надано дозвіл ТОВ «АТБ-інвест» (м. Дніпро) на придбання активів, що забезпечать здійснення діяльності із зберігання продовольчих та непродовольчих товарів, які належать ТОВ «Інрайс Девелопмент» (м. Київ) та знаходяться за адресою: Одеська обл., Біляївський р-н, Нерубайська сільська рада.

·      Надано дозвіл ТОВ «УКРАЇНСЬКІ КЕРАМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ» (м. Хмельницький, Україна) на придбання активів, що належать банку «Česká exportní banka, a.s.» (м. Прага, Чеська Республіка) у вигляді: комплексу будівель цегельного заводу з рухомим майном (устаткуванням та обладнанням) та земельною ділянкою, що забезпечують здійснення господарської діяльності з виробництва та реалізації цегли керамічної різних форматів.

·      Надано дозвіл компанії «BWT Aktiengesellschaft» (м. Мондзеє, Австрія) на придбання акцій компанії «Ecosoft Holding GmbH» (м. Мондзеє, Австрія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання умов розділу 14 Рамкового договору купівлі-продажу акцій, укладеного між компанією «BWT Aktiengesellschaft», фізичними особами – громадянами України та компанією «DEXMIN HOLDINGS LTD» (м. Нікосія, Республіка Кіпр), в частині утримання від конкуренції, строком на 3 роки.

·      Надано дозвіл компанії «FFHL Group Ltd.» (м. Торонто, Канада) на придбання акцій приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «АХА Страхування» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «FFHL Group Ltd.» (м. Торонто, Канада) на придбання частки в статутному капіталі товариства з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «АХА Страхування Життя» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компаніям «FFHL Group Ltd.», «AXA S.A.» «Societe Beaujon S.A.» (обидві – м. Париж, Франція) ТОВ «УкрСиб-Фінанс» (м. Харків, Україна) та публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк» (м. Київ, Україна) на узгоджені дії у вигляді виконання умов передбачених статтею 10.3. Рамкового договору щодо купівлі продажу акцій у ПрАТ «СК «АХА Страхування» та ТДВ «СК «АХА Страхування Життя» від 21.10.2018 укладеного між компанією «FFHL Group Ltd.» та компаніями «AXA S.A.», «Societe Beaujon S.A.», ТОВ «УкрСиб-Фінанс» та ПАТ «УкрСиббанк» щодо утримання від конкуренції та заборони переманювання працівників, строком на 3 роки.

·      Надано дозвіл АТ «ЗНВІФ «ЮКОН» на придбання частки у статутному капіталі СТОВ «АГРОКРЯЖ», що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту з управління житлово-комунального господарства Запорізької міської ради щодо забезпечення функціонування систем водопостачання та водовідведення.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту з управління житлово-комунального господарства Запорізької міської ради щодо надання послуг з усунення аварійних ситуацій в житлових та нежитлових приміщеннях.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту з управління житлово-комунального господарства Запорізької міської ради щодо забезпечення функціонування систем диспетчеризації ліфтів та «Контакт центру 15-80».

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту розвитку інфраструктури Криворізької міської ради щодо надання державної допомоги комунальному підприємству «Кривбасводоканал».

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації у формі безоплатної разової передачі комп’ютерного томографа Комунальному клінічному лікувально-профілактичному закладу охорони здоров’я «Обласна травматологічна лікарня».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України