Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
04.12.2018
Оприлюднюються проект регуляторного акту: проект розпорядження Антимонопольного комітету України "Про затвердження змін до Положення про концентрацію" та аналіз регуляторного впливу до вказаного проекту розпорядження

Проект розпорядження розроблений з метою усунення невідповідності Положення про порядок подання заяв до Антимонопольного комітету України про попереднє отримання дозволу на концентрацію суб'єктів господарювання (Положення про концентрацію), затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року № 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за № 284/6572, статті 22 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у частині визначення терміну «єдиний майновий комплекс», а також з метою виконання пункту 2 статті 256 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (далі – Угода про асоціацію), в частині забезпечення імплементації норм статті 5 Регламенту ЄС № 139/2004 від 20 січня 2004 року щодо контролю за концентрацією суб’єктів господарювання.

Додаткові витрати для впровадження запропонованого регуляторного акта не передбачаються.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань отримуються у письмовому та/або електронному вигляді.

Зауваження та пропозиції слід надсилати протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту розпорядження на адреси:

Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, Київ-35, 03035; e-mail: concentrations@amcu.gov.ua, tronits@amcu.gov.ua.

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Проект розпорядження, проект змін та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України в мережі інтернет.

Порівняльна таблиця до проекту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження змін до Положення про концентрацію» та аналіз регуляторного впливу до вказаного проекту розпорядження.

Пояснювальна записка до проекту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження змін до Положення про концентрацію» та аналіз регуляторного впливу до вказаного проекту розпорядження.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України