Головна » Рішення та розпорядження
28.11.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Оштрафовано ТОВ «МАСТЕР-АВІА» на 1 801 406 грн. та КП «Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) на 681 019 грн. за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо зменшення відрахування частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради щодо міської цільової програми розвитку територіальної підсистеми єдиної державної системи вільного захисту міста Києва на 2017-2019 роки.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Соледарської міської ради, у формі відшкодування витрат на утримання та обслуговування об’єктів благоустрою, що є власністю Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2019 роки.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Головного управління житлово-комунального господарства міської ради міста Кропивницького щодо відшкодування вартості спожитої електроенергії для зовнішнього освітлення вулиць міста.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради щодо підтримки комунальних некомерційних підприємств (закладів охорони здоров’я) міста Тернополя.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України