Головна » Рішення та розпорядження
28.11.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано рекомендації Міністерству освіти і науки України про вжиття заходів, спрямованих на розвиток конкуренції під час підготовки та підписання Меморандумів про співробітництво з суб’єктами господарювання для співпраці з перевірки текстів на наявність академічного плагіату.

Надано рекомендації ПАТ «Сан ІнБев Україна» стосовно припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції під час розгляду справи.

Надано рекомендації за результатами проведення Комітетом дослідження щодо дотримання сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом «Чиста флора» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Надано рекомендації за результатами проведення Комітетом дослідження щодо дотримання ТОВ «АСС» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Надано рекомендації за результатами проведення Комітетом дослідження щодо дотримання ТОВ «Біол» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Надано рекомендації за результатами проведення Комітетом дослідження щодо дотримання ТОВ «Лідер Снек» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Надано рекомендації за результатами проведення Комітетом дослідження щодо дотримання ТОВ «ЛОТОС ТРЕЙД» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Надано рекомендації за результатами проведення Комітетом дослідження щодо дотримання ТОВ «Світ хімії» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Надано рекомендації за результатами проведення Комітетом дослідження щодо дотримання ТОВ «Теплокерамік» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Надано рекомендації за результатами проведення Комітетом дослідження щодо дотримання ТОВ «ТП «СЕРВІС ПАК» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Надано рекомендації за результатами проведення Комітетом дослідження щодо дотримання ТОВ «Фібратекс» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Надано рекомендації за результатами проведення Комітетом дослідження щодо дотримання ФОП Вань Н.І законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України