Головна » Рішення та розпорядження
22.11.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Оштрафовано ДП «Артемсіль» на загальну суму 13 373 052 гривні за два порушення законодавства про захист економічної конкуренції (10 461 028 грн. та 2 912 024 грн. відповідно), у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринках первинної реалізації солі для промислової переробки та кухонної солі, шляхом застосування різних цін до рівнозначних угод з суб’єктами господарювання без об’єктивно виправданих на те причин.

Оштрафовано компанію «Mabon investiční fond s proměnným základním kapitálem a.s.» (м. Прага, Чеська Республіка) на 510 000 грн. за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації шляхом набуття контролю над компанією Agromino A/S» (м. Копенгаген, Данія), без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

Надано дозвіл компанії  «Mabon investiční fond s proměnným základním kapitálem a.s.» (м. Прага, Чеська Республіка) на придбання акцій компанії Agromino A/S» (м. Копенгаген, Данія), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії. 

Надано дозвіл компанії «SALIC (UK) LIMITED» (м. Лондон, Великобританія) на набуття у власність активів у вигляді нежитлових будівель та споруд разом із земельними ділянками, що обслуговують таке нерухоме майно, що належить ТОВ «САМОЛУСКІВСЬКИЙ КРОХМАЛЬНИЙ ЗАВОД» (Гусятинський р-н, Тернопільська обл.) і призначені для виробництва крохмалю.

Надано дозвіл компанії «SALIC (UK) LIMITED» (м. Лондон, Великобританія) на набуття у власність активів, що опосередковано належать компанії «MES INVEST B.V.» (м. Бек, Нідерланди), у вигляді нежитлових будівель та споруд разом із земельними ділянками, що обслуговують таке нерухоме майно, призначене для здійснення господарської діяльності, пов’язаної із зберіганням та обробкою сільськогосподарських культур.

Надано дозвіл компанії «БАЙЛІКАН ЛІМІТЕД» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ТІ-ІНВЕСТ» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичним особам – громадянам України на набуття разом з фізичною особою – громадянином України опосередкованого спільного контролю над компанією «Nemiroff Vodka Limited» (м. Роуд Таун, Тортола, Британські Віргінські Острови).

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на набуття разом з фізичними особами – громадянами України опосередкованого спільного контролю над компанією «Nemiroff Vodka Limited» (м. Роуд Таун, Тортола, Британські Віргінські Острови).

Надано дозвіл на узгодженні дії у вигляді виконання умов, передбачених статтею 10 Акціонерної угоди між компаніями «Alverstone Trade & Invest Ltd», «Vinson Holdings Limited», «Afaith Investments Limited» та «Nemiroff Vodka Limited» (всі – м. РоудТаун, Тортола, Британські Віргінські Острови) щодо утримання від конкуренції.

Надано дозвіл компаніям «General Electric Company» (м. Бостон, США) [опосередковано через компанію «EFS HamriyahInvestment B.V.» (м. Бреда, Нідерланди)], «Sumitomo Corporation» (м. Токіо, Японія) [опосередковано через компанію «HamriyahDolphin Power LLC» (м. Токіо, Японія)], «Sharjah Asset Management Holding LLC» (Емірат Шарджа, Об’єднані Арабські Емірати) [опосередковано через компанію «Sharjah Osool Energy Investments LLC» (Емірат Шарджа, Об’єднані Арабські Емірати)] та «Shikoku Electric Power Company, Inc.» (м. Такамацу, Японія) [опосередковано через компанію «SEP International Hamriyah B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди)] на створення спільного підприємства «Sharjah Hamriyah Independent Power Company PJSC» (ЕміратШарджа, Об’єднані Арабські Емірати).

Надано дозвіл компаніям «General Electric Company» (м. Бостон, США) [опосередковано через компанію «EFS GlobalEnergy B.V.» (м. Бреда, Нідерланди)], «Sumitomo Corporation» (м. Токіо, Японія) та «Shikoku Electric PowerCompany, Inc.» (м.Такамацу, Японія) [опосередковано через компанію «SEP International Netherlands B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди)] на створення спільного підприємства «Sharjah Hamriyah O&M Company Ltd.» (Емірат Шарджа, Об’єднані Арабські Емірати).

Надано дозвіл компанії «Peabody Energy Corporation» (м. Сент-Луїс, США) на придбання активів у вигляді єдиного майнового комплексу – шахти Shoal Creek Mine.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Міністерства інфраструктури України щодо забезпечення безпечної експлуатації та безперебійного пропуску суден через судноплавні шлюзи та підтримки експлуатаційно-безпечного стану судноплавних шлюзів.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу, яка буде надана Управлінням економіки Криворізької міської ради у вигляді субсидій та поточних трансфертів.

 

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України