Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
21.11.2018
В АМКУ відбувся спеціалізований семінар щодо державної допомоги у формі податкових заходів

21 листопада 2018 року за участю в. о. директора Департаменту моніторингу і контролю державної допомоги Оксани Чабанюк відбувся спеціалізований семінар щодо державної допомоги у формі податкових заходів.

Описание: C:\Users\shelestyuk\Desktop\PortalManager-AMKUMOD РАБОЧИЙ\Temp\TempHtml.files\PM352image002.jpgЗахід було проведено спільно з Проектом Європейського Союзу «Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги».

Участь у семінарі взяли міжнародні експерти Естер Харгіта, Валентин Деревянкин. Також до участі у заході долучились представники Міністерства фінансів України та Державної фіскальної служби України. Модератором семінару виступив керівник проекту ЄС Штефан Сабау.

Під час семінару було обговорено питання застосування правил державної допомоги щодо податкових заходів у процесі виявлення ознак державної допомоги та оцінки допустимості державної допомоги для конкуренції. Міжнародний експерт Естер Харгіта під час  доповіді представила кейси європейської практики, що є прикладами застосування відповідних правил державної допомоги. Проведення заходу здійснено з метою підвищення рівня обізнаності щодо інституту державної допомоги в Україні.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України