Головна » Рішення та розпорядження
20.11.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано дозвіл компанії «Albacon Ventures Limited» (м. Нікосія, Республіка Кіпр) на придбання акцій компанії «Forsa Zero Ltd» (м. Нікосія, Республіка Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Закрито провадження у справі за ознаками вчинення порушення публічним акціонерним товариством «Українська залізниця» законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції Держгеонадрами України у вигляді вчинення антиконкурентних дій органу влади.

Залишено без змін рішення Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 30.03.2017 № 9/01-14/05-17 у справі  № 32/05-03-4/16.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради щодо визнання підтримки суб’єкта господарювання зазначеної в повідомленні про нову державну допомогу, такою, що не є державною допомогою відповідно до Закону в частині електротранспорту.

Надано рекомендації Міністерству економічного розвитку і торгівлі України щодо розробки та внесення на розгляд Кабінету Міністрів України пропозицій стосовно внесення змін у нормативно-правові акти, які регулюють діяльність сфери курортів та туризму.

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України