Головна » Рішення та розпорядження
14.11.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради щодо Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Вінниці на 2019-2024 рр. (зовнішнє освітлення міста).

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради щодо Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Вінниці на 2019-2024 рр. (КП «Вінницязеленбуд»).

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради щодо Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Вінниці на 2019-2024 рр. (КП «Вінницьке шляхове управління»).

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради щодо Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Вінниці на 2019-2024 рр. (КП «Комбінат комунальних підприємств»).

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління економічного розвитку міста Чернігівської міської ради щодо часткового відшкодування (компенсації) витрат підприємств на участь у виставково-ярмаркових заходах.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України