Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
12.11.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано дозвіл компанії «Albacon Ventures Limited» (м. Нікосія, Республіка Кіпр) на придбання акцій компанії «Forsa Zero Ltd» (м. Нікосія, Республіка Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Закрито провадження у управі за ознаками вчинення порушення публічним акціонерним товариством «Українська залізниця» законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції Держгеонадрами України у вигляді вчинення антиконкурентних дій органу влади.

Надано рекомендації Міністерству економічного розвитку та торгівлі України щодо розробки та внесення на розгляд Кабінету Міністрів України пропозицій стосовно внесення змін у нормативно-правові акти, які регулюють діяльність сфери курортів та туризму.

Залишено без змін рішення Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 30.03.2017 № 9/01-14/05-17 у справі № 32/05-03-4/16.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради щодо визнання підтримки суб’єкта господарювання зазначеної в повідомленні про нову державну допомогу, такою, що не є державною допомогою відповідно до Закону в частині електротранспорту.

Надано дозвіл ТОВ «НОВООДЕСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (м. Нова Одеса, Миколаївська обл.) на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, які належали ВАТ «НОВООДЕСЬКЕ ХЛІБОПРИЙМАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» (м. Нова Одеса, Миколаївська обл.), призначені для надання послуг з приймання, зберігання та первинної обробки зерна, та знаходяться за адресою: Миколаївська обл., м. Нова Одеса, вул. Решетєєва, буд.79.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Рівненської міської ради щодо встановлення ставки єдиного податку для платників І та ІІ групи на території міста Рівного.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Рівненської міської ради щодо встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Рівного.

Надано роз’яснення Міністерству енергетики та вугільної промисловості України з питань застосування законодавства у сфері державної допомоги щодо фінансування публічного акціонерного товариства «Магістральні газопроводи України» за бюджетною програмою «Заходи з впровадження підготовчої діяльності для забезпечення виконання функцій оператора газотранспортної системи».

Прийнято розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Типових вимог про узгоджені дії суб’єктів господарювання у сфері трансферу технологій, дотримання яких дозволяє здійснювати ці узгоджені дії без дозволу Антимонопольного комітету України».

Схвалено проект розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Типових вимог про узгоджені дії малих та середніх підприємств щодо спільного придбання товарів».

Схвалено лист до Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства щодо проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення сфери поховання» (реєстраційний номер 8248).

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України