Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
05.11.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·                Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради щодо Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Вінниці на 2019-2024 рр. (зовнішнє освітлення міста).

·                Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради щодо Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Вінниці на 2019-2024 рр. (КП «Вінницязеленбуд»).

·                Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради щодо Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Вінниці на 2019-2024 рр. (КП «Вінницьке шляхове управління»).

·                Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради щодо Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Вінниці на 2019-2024 рр. (КП «Комбінат комунальних підприємств»).

·                Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління економічного розвитку міста Чернігівської міської ради щодо часткового відшкодування (компенсації) витрат підприємств на участь у виставково-ярмаркових заходах.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України