Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
21.11.2018
АМКУ проводить опитування!

Антимонопольним комітетом України проводиться дослідження ринку послуг з організації виплати фізичним особам переказаної із-за кордону іноземної валюти за терміновими переказами без відкриття банківського рахунку (неторговельні операції).

Метою дослідження є контроль за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції на ринку послуг з організації виплати фізичним особам переказаної із-за кордону іноземної валюти за терміновими переказами без відкриття банківського рахунку (неторговельні операції), визначення наявних проблемних питань у взаємовідносинах між українськими громадянами, які переказують кошти, та міжнародними системами переказу коштів, зокрема, в частині встановлення розміру комісійної винагороди за переказ коштів, та за результатами дослідження підготовка пропозицій щодо здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції.

За інформацією з офіційного веб-сайту Національного банку України в Україні діє 6 міжнародних систем переказу коштів. У 2017 році понад 75% переказів валюти із-за кордону було здійснено через Western Union та MoneyGram (51,49% та 23,79% усіх транскордонних переказів в Україну відповідно), у І півріччі 2018 року – 79% (Western Union 56% і MoneyGram 23%).

Пропонуємо споживачамфізичним особам, які здійснювали переказ коштів (іноземної валюти) в Україну через міжнародні системи переказу коштів, заповнити анкету до 05.12.2018.

Також пропонуємо споживачамфізичним особам, які переказували кошти (валюту) із-за кордону або отримували вказаний переказ в Україні, у разі наявності, на їх погляд, дій (бездіяльності), обставини, що мали місце під час переказу (отримання) коштів, які можуть свідчити про ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, направити відповідну інформацію в довільній формі на електронну адресу: finance@amcu.gov.ua (контактні особи Чалкова Олена, Копач Наталія, тел. 251-60-26), детально описавши відповідні обставини та надавши контакти для уточнення деталей (у разі потреби).

Всю отриману інформацію буде опрацьовано та враховано при визначенні необхідних до вжиття заходів за результатами дослідження.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України