Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
01.11.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·                Надано дозвіл компаніям «Evonik Industries AG» (м. Ессен, Німеччина) і «Zhejiang Xin’an Chemical Industrial Group Co., Ltd.» (м. Цзянде, Китай) на створення китайсько-іноземного спільного підприємства для виготовлення пірогенного кремнезему у Китаї.

·                Надано дозвіл компанії «ASP CPM Intermediate Holdings, Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США) на опосередковане набуття контролю над компанією «CPM Holdings, Inc.» (м. Ватерлоо, штат Айова, США). 

·                Надано дозвіл ТОВ «Надія» (Харківська обл., Красноградський р-н, селище Покровське) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Новий Сад», (Харківська обл., Кегичівський р-н, смт Кегичівка), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·                Надано дозвіл компанії «AGR INVEST HOLDINGS LTD» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «СЕМЕНІВКА АГРО ПЛЮС» (Чернігівська обл., Семенівський р-н, м. Семенівка), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·                Надано дозвіл компанії «CEP IV Daisy S.à r.l.» (м. Люксембург, Велике Герцогство Люксембург) на придбання акцій компанії «International Design Holding S.à r.l.» (м. Люксембург, Велике Герцогство Люксембург), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·                Надано дозвіл фізичним особам – громадянам України на створення компанії «ERC Holding GmbH»(м. Відень, Австрія).

·                Оштрафовано державне підприємство «Національні інформаційні системи» за два порушення законодавства про захист економічної конкуренції на загальну суму 1 264 974 грн. (по 784 249 грн. та 480 725 грн. відповідно), у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на загальнодержавному ринку послуг із забезпечення доступу та користування Єдиними та Державними реєстрами, держателем яких є Міністерство юстиції України, право доступу до яких користувачів визначено законодавством.

·                Прийнято рішення за результатами розгляду справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції Державною фіскальною службою України у вигляді антиконкурентних дій органу влади та зобов’язано припинити порушення.

·                Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Кіровоградської обласної ради щодо забезпечення сільського населення Кіровоградської області якісним, швидкісним та сучасним інтернет-зв’язком.

·                Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради щодо надання послуг громадського транспорту (електротранспорту).

·                Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому Криворізької міської ради щодо дотації на реалізацію заходів з запобігання загибелі людей на водних об’єктах та зменшення кількості нещасних випадків на воді.

·                Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Черкаської міської ради щодо надання фінансової підтримки Черкаським міським центрам первинної медико-санітарної допомоги.

·                Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Моршинської міської ради щодо державної підтримки суб’єктів господарювання у формі встановлення ставок податку на нерухоме майно, єдиного податку, туристичного збору та транспортного збору в меншому розмірі за максимальний.

·                Схвалено проект розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Змін до Положення про концентрацію».

·                Схвалено Методичні рекомендації Антимонопольного комітету України щодо застосування поняття контролю.

·                Визнано таким, що втратило чинність розпорядження Антимонопольного комітету України від 24 грудня 2002 року № 397-р «Про затвердження Методики визначення відносин контролю».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України