Головна » Прес-центр » Про головне » 2018
31.10.2018
В АМКУ відбулося засідання Наглядової ради проекту ЄС "Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги"

26 жовтня 2018 року в Антимонопольному комітеті України відбулося засідання Наглядової ради проекту ЄС «Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги» (далі – Проект).

Під час заходу учасники обговорили результати імплементації Проекту у березнісерпні 2018 року та плани на наступний квартал роботи Проекту.

Описание: C:\Users\shelestyuk\Desktop\PortalManager-AMKUMOD РАБОЧИЙ\Temp\TempHtml.files\PM575image002.jpgГолова Комітету Юрій Терентьєв у своїй вступній промові підкреслив важливість здійснених заходів у рамках звітного кварталу, які дали змогу представникам Комітету у своїй роботі спільно з експертами застосувати найкращі європейські практики у впровадженні правил моніторингу та контролю державної допомоги.

Державний уповноважений Комітету Анна Артеменко також позитивно оцінила співпрацю працівників Комітету та експертів Проекту, підкресливши важливість і вчасність підтримки, що надається, та  окреслила пріоритети співпраці в майбутньому періоді, зокрема щодо важливості розробки нового та подальшого вдосконалення чинного законодавства у сфері державної допомоги; роботи у частині приведення чинних програм державної допомоги у відповідність із Законом України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання»; підвищення рівня обізнаності надавачів щодо інституту державної допомоги.

Описание: C:\Users\shelestyuk\Desktop\PortalManager-AMKUMOD РАБОЧИЙ\Temp\TempHtml.files\PM562image004.jpgЗахід зібрав представників широкого кола зацікавлених роботою Проекту осіб – Антимонопольного комітету України, Представництва ЄС в Україні та виконавчого Консорціуму WYG разом із командою проекту, представників Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України. Крім того, участь взяли Заступник бізнес-омбудсмена України Ярослав Грегірчак та Голова ГО "Центр ефективного законодавства" Мар’ян Заблоцький.

У заході також взяли участь Хосе Мануель Ернандес Мартінес, перший секретар Представництва ЄС в Україні та Ірина Губарець, координатор проектів «Конкуренція та економічні питання» Представництва ЄС в Україні.

Усі сторони висловили задоволення результатами роботи проекту та прогресу Комітету у сфері моніторингу та контролю державної допомоги, а також обговорили реалізацію подальших планів.

Фотогалерея

Довідково

Метою зазначеного Проекту є підтримка інституалізації та розбудови ефективної Системи контролю та моніторингу державної допомоги в Україні відповідно до вимог Угоди про асоціацію України з ЄС.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України