Головна » Рішення та розпорядження
30.10.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Скасовано рішення адміністративної колегії Херсонського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 13.12.2017 № 46-р/к та передано на новий розгляд справу № 35/2-17.

Прийнято рішення про результати розгляду справи про державну допомогу Виконавчого комітету Вінницької міської ради в частині пільги по земельному податку.

Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Управління благоустрою та житлової політики виконкому Криворізької міської ради щодо державної підтримки КП «Кривбасводоканал» з метою реалізації заходів пов’язаних з забезпеченням належного функціонування систем водопостачання та водовідведення.

Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлового господарства Харківської міської ради щодо державної підтримки КП «Харківводоканал» з метою реалізації заходів пов’язаних з забезпеченням належного функціонування систем водопостачання та водовідведення, забезпечення охорони джерел і систем питного водопостачання та пов'язаних з ними природних комплексів.

Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради щодо поповнення статутного капіталу та утримання об’єктів благоустрою.

Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу, яка буде надана Криворізькою міською радою у вигляді встановлення пільг зі сплати земельного податку.

Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Виконавчого комітету Мукачівської міської ради щодо встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо державної підтримки технологічних інновацій для промисловості.

Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради про державну допомогу щодо програми виділення фінансової підтримки КП Слов’янської міської ради «Водозниження» на 2018 рік та прогноз на 2019-2023 роки.

Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради про державну допомогу щодо надання підтримки комунальним закладам культури.

Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлового господарства Харківської міської ради щодо державної підтримки спеціалізованого КП «Харківзеленбуд» з метою реалізації заходів пов’язаних з забезпеченням збереження та відновлення об`єктів природно – заповідного фонду.

 

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України