Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
30.10.2018
ОПРИЛЮДНЮЄТЬСЯ ПРОЕКТ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ: ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО МИТНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ЩОДО ПРИВЕДЕННЯ ЙОГО У ВІДПОВІДНІСТЬ ІЗ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ "ПРО ДЕРЖАВНУ ДОПОМОГУ СУБ'ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Проект Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо приведення його у відповідність із Законом України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» розроблено Антимонопольним комітетом України для виконання Україною міжнародних зобов’язань, передбачених положеннями статей 262 та 267 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

Проект акта розроблено на виконання пункту 28 Плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік (далі – План дій Уряду), затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 244-р.

Проектом акта передбачається внесення змін до Митного кодексу з метою приведення його норм у відповідність із Законом України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» та положень Угоди про асоціацію.

Зауваження та пропозиції до проекту акта просимо надсилати протягом 31 календарного дня з дня його оприлюднення у письмовому та/або електронному вигляді за вказаними адресами:

Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, м. Київ, 03035, e-mail: stateaid@amcu.gov.ua, volokytin@amcu.gov.ua

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднюються шляхом розміщення на офіційному веб-порталі Антимонопольного комітету України в мережі Інтернет за адресою: http://www.amc.gov.ua.

Додатково повідомляємо, що Антимонопольним комітетом України планується проведення засідання за участю громадськості, фізичних та юридичних осіб, з метою обговорення висловлених зауважень до проекту акта. Деталі щодо дати та місця  проведення обговорення будуть повідомлені на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України за адресою: http://www.amc.gov.ua

Витрати на одного суб'єкта господарювання великого і середнього підприємництва, які виникають внаслідок дії регуляторного акта

Тест малого підприємництва (М-Тест)

Порівняльна таблиця до проекту Закону України “Про внесення змін до Митного кодексу України щодо приведення його у відповідність із Законом України “Про державну допомогу суб'єктам господарювання”

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України