Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
25.10.2018
Оприлюднюється проект регуляторного акту: проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб'єктам господарювання у вугільній галузі"

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання у вугільній галузі» розроблено на підставі частини другої статті 6 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».

Проектом акта передбачається впровадження правового регулювання відносин між Антимонопольним комітетом України (як Уповноваженим органом з питань державної допомоги), надавачами та отримувачами державної допомоги на:

- закриття виробничих вугледобувних підприємств або виробничих підрозділів;

- покриття виняткових витрат;

- забезпечення доступу до запасів вугілля;

- початкові інвестиції;

- покриття поточних витрат виробництва.

Крім того, прийняття акта сприятиме виконанню Україною зобов'язань, взятих відповідно до частини першої статті 267 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС щодо прийняття національного законодавства про державну допомогу.    

Метою прийняття проекту постанови є створення правових та організаційних механізмів реалізації положень Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» в частині здійснення оцінки допустимості державної допомоги у вугільній галузі.

Потреба у додаткових витратах для впровадження запропонованого регуляторного акту відсутня.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови просимо надсилати протягом 30 днів з дня його оприлюднення у письмовому та/або електронному вигляді за вказаними адресами:

Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45,м. Київ, 03035, e-mail: moskalenko_u@amcu.gov.ua або slg@amcu.gov.ua.

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України в мережі Інтернет за адресою: www.amc.gov.ua.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України