Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
26.10.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Надано дозвіл ЗАТ «ГРЕЙН ТРЕЙД ЛТД» (м. Вільнюс, Литовська Республіка) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «АПОСТОЛОВЕ-АГРО» (м. Апостолове, Дніпропетровська область, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді внесення змін до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України щодо приведення у відповідність до вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» у частині участі в Оптовому ринку операторів системи розподілу та постачальників універсальних послуг.

·      Надано дозвіл ТОВ «Компанія з управління активами «ОТП Капітал» (м. Київ) на набуття контролю над недержавним пенсійним фондом «Відкритий Пенсійний Фонд «ФРІФЛАЙТ» (м. Дніпро).

·      Надано дозвіл компанії «SALIC (UK) LIMITED» (м. Лондон, Великобританія) на придбання акцій компанії «Mriya Holding Cyprus Limited» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «SALIC (UK) LIMITED» (м. Лондон, Великобританія) на придбання акцій компанії компанії «Mriya Trading (Cyprus) Limited» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «SALIC (UK) LIMITED» (м. Лондон, Великобританія) на набуття частки в статутному капіталі ТОВ «Кагро» (смт. Макарів, Київська обл., Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «SALIC (UK) LIMITED» (м. Лондон, Великобританія) на набуття частки в статутному капіталі ТОВ «Лемківська Мрія» (смт. Макарів, Київська обл., Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «SALIC (UK) LIMITED» (м. Лондон, Великобританія) на набуття частки в статутному капіталі ТОВ «Мрія Буковина» (смт. Макарів, Київська обл., Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «SALIC (UK) LIMITED» (м. Лондон, Великобританія) на набуття частки в статутному капіталі ТОВ «Мрія Глибоччини» (смт. Макарів, Київська обл., Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «SALIC (UK) LIMITED» (м. Лондон, Великобританія) на набуття частки в статутному капіталі ТОВ «Мрія Карпат» (смт. Макарів, Київська обл., Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «SALIC (UK) LIMITED» (м. Лондон, Великобританія) на набуття частки в статутному капіталі ТОВ «Мрія-Підгайці» (смт. Макарів, Київська обл., Україна,), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «SALIC (UK) LIMITED» (м. Лондон, Великобританія) на набуття частки в статутному капіталі ТОВ «Мрія Поділля» (с. Юринці, Городинський р-н, Хмельницька обл., Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «SALIC (UK) LIMITED» (м. Лондон, Великобританія) на набуття частки в статутному капіталі ТОВ «Новагріс» (смт. Макарів, Київська обл., Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «SALIC (UK) LIMITED» (м. Лондон, Великобританія) на набуття частки в статутному капіталі ТОВ Торговий Дім Аско» (смт. Макарів, Київська обл., Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «OST-WEST LOGISTIK NETZWERK GMBH» (м. Відень, Австрія) на придбання акцій компанії «UMT CY LTD» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «OST-WEST LOGISTIK NETZWERK GMBH» (м. Відень, Австрія) на придбання акцій компанії «FREIGHT CAR INVESTMENT GMBH» (м. Відень, Австрія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Оштрафовано ТОВ «Укрпостач-Нафтотрейд» на 329 533 грн. та ТОВ «ВОЛЕНС ТРЕЙД» (до 28.03.2018 ТОВ «ВОГ АЕРО ДЖЕТ») на 4 639 453 грн. за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результаті торгів.

·      Надано Державній фіскальній службі України обов’язкові для розгляду рекомендації стосовно припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, усунення причин виникнення цих порушень і умов, що їм сприяють.

·      Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради щодо будівництва та введення в дію нових промислових потужностей та об’єктів метрополітену.

·      Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької  міської ради про державну допомогу у формі витрат на виконання Програми фінансування робіт пов’язаних з благоустроєм м. Чернівці на 2018-2020 роки.

·      Прийнято розпорядження про виправлення описок у рішенні від 08.09.2015 № 459-р про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

·      Схвалено проекту Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні право порушення щодо захисту економічної конкуренції».

·      Схвалено узагальнення практики Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавств у сфері публічних закупівель щодо оскарження умов тендерної документації в частині встановлення Замовником вимог щодо місця розташування асфальтобетонних заводів.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України