Головна » Рішення та розпорядження
25.10.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано ТОВ «Арома Інтер Ойл» обов’язкові для розгляду рекомендації стосовно припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення неправдивої інформації про органічні властивості продукції.

Надано ТОВ «ТД ІМПЕРІЯ РА» обов’язкові для розгляду рекомендації стосовно припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної, у вигляді поширення неправдивої інформації – позначення «organic».

Надано ТОВ «Юнілайф.ПВ» обов’язкові для розгляду рекомендації стосовно припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної, у вигляді поширення неправдивої інформації – позначення «organic».

Надано ФОП Дячишину (смт Богородчани, Івано-Франківська обл.) обов’язкові для розгляду рекомендації стосовно припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної, у вигляді поширення неправдивої інформації – позначення «organic».

Надано ФОП Маніку (м. Одеса) обов’язкові для розгляду рекомендації стосовно припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення неправдивої інформації про органічні властивості продукції.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України