Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
19.10.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Прийнято рішення про результати розгляду справи про державну допомогу Виконавчого комітету Вінницької міської ради в частині пільги по земельному податку.

·      Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Управління благоустрою та житлової політики виконкому Криворізької міської ради щодо державної підтримки КП «Кривбасводоканал» з метою реалізації заходів пов’язаних з забезпеченням належного функціонування систем водопостачання та водовідведення.

·      Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлового господарства Харківської міської ради щодо державної підтримки КП «Харківводоканал» з метою реалізації заходів пов’язаних з забезпеченням належного функціонування систем водопостачання та водовідведення, забезпечення охорони джерел і систем питного водопостачання та пов'язаних з ними природних комплексів.

·      Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлового господарства Харківської міської ради щодо державної підтримки спеціалізованого КП «Харківзеленбуд» з метою реалізації заходів пов’язаних з забезпеченням збереження та відновлення об`єктів природно – заповідного фонду.

·      Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради щодо поповнення статутного капіталу та утримання об’єктів благоустрою.

·      Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу, яка буде надана Криворізькою міською радою у вигляді встановлення пільг зі сплати земельного податку.

·      Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Виконавчого комітету Мукачівської міської ради щодо встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

·      Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо державної підтримки технологічних інновацій для промисловості.

·      Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради про державну допомогу щодо програми виділення фінансової підтримки КП Слов’янської міської ради «Водозниження» на 2018 рік та прогноз на 2019-2023 роки.

·      Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради про державну допомогу щодо надання підтримки комунальним закладам культури.

·      Скасовано рішення адміністративної колегії Херсонського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 13.12.2017 № 46-р/к та передано на новий розгляд справу № 35/2-17.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України