Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
16.10.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·           Оштрафовано НВП «НИВА» ТОВ на 794 720 грн. за вчинення порушення, передбаченого статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді використання поширення інформації, що вводить в оману.

·           Оштрафовано НВП «НИВА» ТОВ на 795 574 грн. за вчинення порушення, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді використання оформлення пакування (пляшки та етикетки) вермуту «FRATELLI BIANKO», яке є схожим з оформленням пакуванням (пляшки та етикетки) вермуту MARTINI BIANCO.

·           Оштрафовано ТОВ «Сімферопольський вино-коньячний завод» (м. Дніпро) на 5 438 658 грн. та ТОВ «СТРОНГДРІНК» (м. Дніпро) на 4 169 000 грн. за вчинення порушення, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді неправомірного використання позначень.

·           Оштрафовано ТОВ «Сімферопольський вино-коньячний завод» (м. Дніпро) на 445 699 грн. за вчинення порушення, передбаченого статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

·           Оштрафовано ТОВ «Сімферопольський вино-коньячний завод» (м. Дніпро) на 1 392 428 грн. за вчинення порушення, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді неправомірного використання позначень.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України