Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
10.10.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·           Надано дозвіл ПАТ «НАК «Надра України» на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ЗАХІДГАЗІНВЕСТ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·           Надано дозвіл ТОВ «ЗАХІДГАЗІНВЕСТ» на придбання частки у статутному капіталі СП «Коломийська нафтогазова компанія «ДЕЛЬТА», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління підприємства.

·           Надано дозвіл компанії «J&T Mezzanine, a.s.» (м. Прага, Чеська Республіка) на придбання акцій компанії «Ure Holding Limited» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·           Надано дозвіл компанії «VA INTERTRADING AKTIENGESELLSCHAFT» (м. Лінц, Австрія) на придбання частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «НОВОЛОГ» (м. Одеса, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·           Надано дозвіл компанії «DEVISAL LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії «LIFAZA LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·           Надано дозвіл компанії «OTP BANK HYRT» (м. Будапешт, Угорщина) на придбання акцій компанії «BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA SHA» (м. Тірана, Албанія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·           Надано дозвіл компанії «DSK BANK EAD» (м. Софія, Болгарія) на придбання акцій компанії «SOCIETE GENERALE EXPRESSBANK AD» (м. Варна, Болгарія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·           Надано дозвіл компанії «DSK BANK EAD» (м. Софія, Болгарія) на придбання акцій компанії«SOGELIFE BULGARIA AD» (м. Софія, Болгарія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·           Надано дозвіл компанії «Sparenton Limited» (м. Ларнака, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Сітібудсервіс» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·           Надано дозвіл компанії «Sparenton Limited» (м. Ларнака, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Датоліт» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·           Надано дозвіл компанії «Sparenton Limited» (м. Ларнака, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Конкорд-Дс Плюс» (м. Київ, Україна,), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·           Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Прилуцької міської ради в частині встановлення ставки земельного податку та ставки орендної плати за користування земельними ділянками в межах Податкового кодексу України.

·           Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Прилуцької міської ради в частині встановлення ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в межах Податкового кодексу України.

·           Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Мукачівської міської ради відповідно до проекту рішення Мукачівської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території м. Мукачева на 2019 рік» в частині встановлення ставки земельного податку в межах Податкового кодексу України.

·           Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Харківської міської ради щодо підтримки комунального підприємства «Центр поводження з тваринами» у формі субсидії та трансфертів на реалізацію комплексу заходів щодо поводження з тваринами.

·           Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлового господарства Харківської міської ради щодо підтримки комунальних підприємств на реалізацію комплексу заходів щодо поводження з тваринами, а саме регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами та благоустрою.

·           Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Державного агентства автомобільних доріг України щодо лікування та реабілітація осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (працівників та пенсіонерів дорожньої галузі).

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України