Головна » Рішення та розпорядження
08.10.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Оштрафовано ТОВ «ППЛ 33-35» на загальну суму 135 200 грн. за вчинення двох порушень (27 200 грн. та 108 000 грн., відповідно), передбачених пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі у встановлений строк.

Надано дозвіл на об'єднання (злиття) діяльності та активів Групи Астерс та Групи ЄПАП Україна, в результаті чого Група Астерста окремі суб’єкти Групи ЄПАП Україна встановлять спільний контроль над адвокатським об’єднанням "МЕДЖІСТЕРС".

Надано дозвіл компанії «SONATRACH RAFFINERIA ITALIANA S.R.L.» (м. Мілан, Італія) на набуття у власність активів – нафтопереробного заводу та допоміжних активів що перебувають у власності компанії «ESSO ITALIANA S.R.L.»  (м. Рим, Італія).

Надано дозвіл компанії «UPL Corporation Ltd.» (м. Порт-Луї, о. Маврикій) на придбання акцій компанії «Arysta LifeScience Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компаніям «UPL Corporation Ltd.» (м. Порт-Луї, о. Маврикій), «Platform Specialty Products Corporation» (м. Вест-Палм-Біч, штат Флорида, США) на узгоджені дії у вигляді реалізації положень про утримання від конкуренції та про заборону переманювання працівників, клієнтів, партнерів, що містяться у Розділах 5.08 та 5.09 Договору купівлі-продажу акцій від 20 липня 2018 р., укладеного між компаніями «UPL Corporation Ltd.» та «Platform Specialty Products Corporation», строком на шість років.

Надано дозвіл компанії «Sparenton Limited» (м. Ларнака, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «СІА» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Оштрафовано компанією «Weather Empire Limited» на 170 000 грн. за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації компанією «Weather Empire Limited» шляхом придбання акцій компанії «Filgate Credit Enterprises Limited» (м. Лімасол, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії, без попереднього отримання дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Державного управління справами про нову державну допомогу щодо надання підтримки державному підприємству «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Державного управління справами про нову державну допомогу щодо надання підтримки державному авіаційному підприємству «Україна».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Державного управління справами про нову державну допомогу щодо надання підтримки національному камерному ансамблю «Київські солісти».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Черкаської міської ради щодо утримання парків, скверів, пляжів в належному санітарному стані.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради щодо надання послуг із забезпечення технічного обслуговування, ремонту та утримання технічних засобів регулювання дорожнім рухом, а також нанесення та відновлення дорожньої розмітки.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Бахмутської міської ради про нову державну допомогу щодо зменшення ставки податку та податкових пільг.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Управління житлово-комунального господарства Дружківської міської ради про державну допомогу щодо надання підтримки на благоустрій території міста Дружківка.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Державного управлінням справами у формі капітальних та поточних трансфертів за бюджетною програмою «Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Президента України та Адміністрації Президента України».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлень про державну допомогу, надіслані Державним управлінням справами щодо надання підтримки державному підприємству України «Міжнародний дитячий центр «Артек» у формі субсидії та для реалізації інвестиційного проекту.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради про державну допомогу у формі зменшення ставок місцевих податків та зборів.

 

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України