Головна » Прес-центр » Про головне » 2018
03.10.2018
Голова АМКУ розповів про антимонопольну реформу в Україні на міжнародній конференції

27-28 вересня 2018 року Голова Антимонопольного комітету України взяв участь у Другій міжнародній конференції «Конкурентна політика: тенденції та виклики», що проходила у м. Тбілісі, Грузія.

Описание: Описание: Описание: C:\Users\shelestyuk\Desktop\PortalManager-AMKUMOD РАБОЧИЙ\Temp\TempHtml.files\PM219image002.pngУ рамках заходу Юрій Терентьєв та Голова Агентства з питань конкуренції Грузії Нодар Хадурі підписали Меморандум про співробітництво у сфері конкурентної політики між Антимонопольним комітетом України та Агенцією з питань конкуренції Грузії, що дозволить розширити подальшу співпрацю двох відомств.

Виступаючи з доповіддю «Трансформація конкурентного відомства в економіці, що реформується», Голова АМКУ поінформував учасників щодо прогресу антимонопольної реформи в Україні та наближення вітчизняного конкурентного законодавства  до європейських норм, визначивши її ключові досягнення.

Описание: Описание: Описание: C:\Users\shelestyuk\Desktop\PortalManager-AMKUMOD РАБОЧИЙ\Temp\TempHtml.files\PM438image004.pngСеред основних успіхів АМКУ впродовж 2015-2018 років - удосконалення системи контролю за концентраціями суб’єктів господарювання, розробка ефективного набору правозастосовних інструментів, що знайшли своє відображення у законопроектах,  створення національної системи контролю та моніторингу державної допомоги, покращення стратегічного планування ринкових дослідження, загальне посилення інституційної спроможності тощо. ТакожЮрій Терентьєв ознайомив колег з основними тенденціями розгляду конкурентних спорів в Україні та зростанням вимог до стандартів доказування позиції відомства в судах.

Юрій Терентьєв наголосив на важливості впливу конкуренції на економічне зростання держави та її значимість для стимулювання інвестиційної привабливості й покращення міжнародного іміджу в цілому.

У конференції взяли участь Бізнес Омбудсмен Грузії І. Леквінадзе, Посол Європейського Союзу в Грузії К. Харцель, а також керівники конкурентних відомств країн Східної та Центральної  Європи.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України