Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
27.09.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·         Оштрафовано ТОВ «ППЛ 33-35» на загальну суму 135 200 грн. за вчинення двох порушень (27 200 грн. та 108 000 грн., відповідно), передбачених пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі у встановлений строк.

·         Оштрафовано компанією «Weather Empire Limited» на 170 000 грн. за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації компанією «Weather Empire Limited» шляхом придбання акцій компанії «Filgate Credit Enterprises Limited» (м. Лімасол, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії, без попереднього отримання дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

·         Надано дозвіл на об'єднання (злиття) діяльності та активів Групи Астерс та Групи ЄПАП Україна, в результаті чого Група Астерс та окремі суб’єкти Групи ЄПАП Україна встановлять спільний контроль над адвокатським об’єднанням "МЕДЖІСТЕРС".

·         Надано дозвіл компанії «SONATRACH RAFFINERIA ITALIANA S.R.L.» (м. Мілан, Італія) на набуття у власність активів – нафтопереробного заводу та допоміжних активів що перебувають у власності компанії «ESSO ITALIANA S.R.L.»  (м. Рим, Італія).

·         Надано дозвіл компанії «UPL Corporation Ltd.» (м. Порт-Луї, о. Маврикій) на придбання акцій компанії «Arysta LifeScience Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·         Надано дозвіл компаніям «UPL Corporation Ltd.» (м. Порт-Луї, о. Маврикій), «Platform Specialty Products Corporation» (м. Вест-Палм-Біч, штат Флорида, США) на узгоджені дії у вигляді реалізації положень про утримання від конкуренції та про заборону переманювання працівників, клієнтів, партнерів, що містяться у Розділах 5.08 та 5.09 Договору купівлі-продажу акцій від 20 липня 2018 р., укладеного між компаніями «UPL Corporation Ltd.» та «Platform Specialty Products Corporation», строком на шість років.

·         Надано дозвіл компанії «Sparenton Limited» (м. Ларнака, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «СІА» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Державного управління справами про нову державну допомогу щодо надання підтримки державному підприємству «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал».

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Державного управління справами про нову державну допомогу щодо надання підтримки державному авіаційному підприємству «Україна».

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Державного управління справами про нову державну допомогу щодо надання підтримки національному камерному ансамблю «Київські солісти».

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Черкаської міської ради щодо утримання парків, скверів, пляжів в належному санітарному стані.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради щодо надання послуг із забезпечення технічного обслуговування, ремонту та утримання технічних засобів регулювання дорожнім рухом, а також нанесення та відновлення дорожньої розмітки.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Бахмутської міської ради про нову державну допомогу щодо зменшення ставки податку та податкових пільг.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Управління житлово-комунального господарства Дружківської міської ради про державну допомогу щодо надання підтримки на благоустрій території міста Дружківка.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Державного управлінням справами у формі капітальних та поточних трансфертів за бюджетною програмою «Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Президента України та Адміністрації Президента України».

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлень про державну допомогу, надіслані Державним управлінням справами щодо надання підтримки державному підприємству України «Міжнародний дитячий центр «Артек» у формі субсидії та для реалізації інвестиційного проекту.

·         Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради про державну допомогу у формі зменшення ставок місцевих податків та зборів.

·         Схвалено проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання у вугільній галузі».

·         Відмовлено у розстроченні сплати суми штрафу накладеного на ТОВ «ФАРМХІМ» згідно з рішенням Антимонопольного комітету України від 16.08.2018 № 404-р у справі № 126-26.13/72-17.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України