Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
21.09.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Messer Belgium N.V.» (м. Звейндрехт, Бельгія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Messer Danmark A/S» (м. Кольдінг, Данія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Messer Industriegase GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Messer France S.A.S.» (м. Сюрен, Франція), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Messer B.V.» (м. Мурдейк, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Messer GasPack II GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Messer Schweiz AG» (м. Ленцбург, Швейцарія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Messer Group GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Messer Group GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Yeti GermanCo 3 GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Messer Group GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Yeti GermanCo 2 GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Messer Group GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Yeti GermanCo 1 GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Wiltan Enterprises Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії «PVK Energy Investmrnts Ltd» (м. Лімасол, Кіпр), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Takeda Pharmaceutical Company Limited» (м. Осака, Японія) на придбання акцій компанії «Shire plc» (м. Сент-Гелієр, о. Джерсі), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Westinghouse Air Brake Technologies Corporation» (м. Вільмердінг, штат Пенсильванія, США) на опосередковане придбання [через компанію «Wabtec US Rail, Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США)] певних активів компанії «Transportation Systems Holdings Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США), які забезпечують здійснення діяльності з постачання, виробництва, розробки, надання та продажу транспортних продуктів та послуг.

·      Надано дозвіл компанії «Westinghouse Air Brake Technologies Corporation» (м. Вільмердінг, штат Пенсильванія, США) на опосередковане придбання [через компанію «Wabtec US Rail, Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США)] частки компанії «GE Manufacturing Solutions, LLC.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл на злиття компанії «Transportation Systems Holdings Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США) та компанії «Wabtec US Rail Holdings, Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США).

·      Надано дозвіл компанії «Advent International Corporation» (м. Бостон, США) на придбання [через фонди під її керівництвом та компанії, створені для цілей здійснення транзакції, які перебувають у їхній повній власності] акцій компанії «GE Distributed Power Inc.» (м. Вілмінгтон, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Advent International Corporation» (м. Бостон, США) на придбання [через фонди під її керівництвом та компанії, створені для цілей здійснення транзакції, які перебувають у їхній повній власності] акцій компанії «General Electric Austria GmbH» (м. Відень, Австрія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Advent International Corporation» (м. Бостон, США) на придбання [через фонди під її керівництвом та компанії, створені для цілей здійснення транзакції, які перебувають у їхній повній власності] акцій компанії «Jenbacher International B.V.» (м. Бреда, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компаніям «Advent International Corporation» (м. Бостон, США), «General Electric Company» (м. Бостон, США) на узгоджені дії у вигляді виконання положення про утримання від конкуренції, передбаченого статтею 10 Договору купівлі-продажу акцій укладеного між компаніями «General Electric Company», «AI Alpine US BidCo Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США), «AI Alpine AT BidCo GmbH» (м. Відень, Австрія), «AI Alpine NL BidCo BV» (м. Амстердам, Нідерланди) та додатком 10 цього Договору, строком на три роки.

·      Надано дозвіл компанії «The Goldman Sachs Group, Inc.» (м. Нью-Йорк, США) на набуття контролю над компанією «UCPIH LTD» (м. Нікосія, Кіпр).

·      Надано дозвіл компанії «The Goldman Sachs Group, Inc.» (м. Нью-Йорк, США) на опосередковане придбання активів у вигляді єдиного майнового комплексу, які належать акціонерному товариству «Укрсоцбанк» (м. Київ, Україна).

·      Надано дозвіл компанії «Dragon Capital Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на опосередковане придбання у вигляді єдиного майнового комплексу, які належать акціонерному товариству «Укрсоцбанк» (м. Київ, Україна).

·      Закрито провадження у справі № 130-26.13/127-16 за ознаками порушення ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» законодавства про захист економічної конкуренції у зв’язку з виконанням рекомендацій Комітету від 14.06.2018 № 18-рк.

·      Закрито провадження у справі № 126-26.13/292-16/98-13/97-13 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ТОВ «ЗІПР», передбаченого пунктом 2 статті 50 та пунктом 1 частини другої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у зв’язку із тим, що відповідача – юридичну особу ліквідовано.

·      Закрито провадження у справі № 127-26.4/117-16 розпочатої у зв’язку з наявністю в діях Науково-виробничого підприємства «НИВА» у вигляді ТОВ ознак порушення, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді неправомірного використання в господарській діяльності позначення ASTI.

·      Оштрафовано науково-виробниче підприємство «НИВА» у вигляді ТОВ на 222 100 грн. за порушення передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді неправомірного використання в господарській діяльності позначення PROSECCO.

·      Оштрафовано науково-виробниче підприємство «НИВА» у вигляді ТОВ на 51 500 грн. за порушення передбаченого статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді поширення на контр етикетках/кольєретках вин «ШАМПАНСЬКЕ УКРАЇНИ БРЮТ» власного виробництва інформації, що вводить в оману.

·      Скасовано рішення адміністративної колегії Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 26.05.2015 № 13 у справі № 5-15 та передано справу наи новий розгляд.

·       Надано обов’язкові для розгляду рекомендації АТ «УКРТРАНСГАЗ» стосовно припинення дій, що містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Іллінецької міської ради щодо надання комунального майна в безоплатне користування.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу щодо встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу щодо надання Департаментом праці та соціальної політики Одеської міської ради та Департаментом соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації фінансової підтримки Одеському обласному благодійному фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє» та Благодійному фонду «Медичний центр «Надія, Добро і Добробут».

·      Схвалено проект Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України з метою приведення його у відповідність із Законом України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».

·      Схвалено проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України з метою приведення його у відповідність із Законом України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України