Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
17.09.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Надано дозвіл компанії «CPP Investment Board Europe S.à.r.l.» (м. Люксембург, Люксембург) на опосередковане придбання акцій компанії «Sportradar AG» (м. Санкт-Ґаллен, Швейцарія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл фізичній особі – громадянину Німеччини на набуття акцій компанії «SwissCo» (Швейцарія), що з забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «CPP Investment Board Europe S.à.r.l.» (м. Люксембург, Люксембург) на набуття разом із фізичною особою – громадянином Німеччини спільного контролю над компанією «SwissCo» (Швейцарія).

·      Надано дозвіл компанії «P. H. Glatfelter Company» (м. Йорк, штат Пенсильванія, США) на опосередковане придбання [через компанію «Glatfelter Gernsbach GmbH» (м. Гернсбах, Німеччина) або іншу підконтрольну компанію] акцій компанії «Georgia-Pacific Steinfurt GmbH» (м. Штайнфурт, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «P. H. Glatfelter Company» (м. Йорк, штат Пенсильванія, США) на опосередковане придбання [через компанію «Glatfelter Gernsbach GmbH» (м. Гернсбах, Німеччина) або іншу підконтрольну компанію] акцій компанії «Georgia-Pacific Nonwovens Italia SRL» (м. Мілан, Італія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «P. H. Glatfelter Company» (м. Йорк, штат Пенсильванія, США) на опосередковане придбання [через компанію «Glatfelter Gernsbach GmbH» (м. Гернсбах, Німеччина) або іншу підконтрольну компанію] акцій компанії «Georgia-Pacific Nonwovens France SARL» (м. Мобек, Франція), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компаніям «P. H. Glatfelter Company» (м. Йорк, штат Пенсильванія, США), «Georgia-Pacific LLC» (м. Атланта, штат Джорджія, США) на узгоджені дії у вигляді реалізації положення про заборону переманювання працівників та утримання від конкуренції що міститься у Розділі 7.12 Договору купівлі-продажу акцій, від 19 червня 2018 року, укладеного між компаніями «Buckeye Holdings GmbH» (м. Штайнфурт, Німеччина), «Georgia-Pacific Nonwovens LLC» (США), «Glatfelter Gernsbach GmbH» (м. Гернсбах, Німеччина), строком на чотири роки.

·      Надано дозвіл компанії «Akita Bidco S.à r.l.» (м. Люксембург, Люксембург) на придбання акцій компанії «Antelope Topco S.C.A.» (м. Люксембург, Люксембург), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «H&T INTELLIGENT CONTROL INTERNATIONAL CO., LIMITED» (Гонконг, Китай) на набуття разом з компанією «De’ Longhi Appliances S.r.l.» (м. Тревізо, Італія) контролю над компанією «NPE SRL» (м. Тревізо, Італія).

·      Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді внесення змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, погоджені постановою НКРЕ від 09.08.2012 № 1028) у частині уточнення визначень деяких умовних позначень та уточнення формули визначення небалансу платежів в Оптовому ринку.

·      Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді внесення змін до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України у частині участі в Оптовому ринку.

·      Надано дозвіл компанії «Ipsos S.A.» (м. Париж, Франція) на прямо та/або опосередковане придбання акцій компанії «GfK NORM AB» (м. Стокгольм, Швеція), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Ipsos S.A.» (м. Париж, Франція) на прямо та/або опосередковане придбання акцій компанії «1-2-3 MysteryWorldNet GmbH» (м. Гамбург, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Ipsos S.A.» (м. Париж, Франція) на прямо та/або опосередковане придбання акцій компанії «GfK Mystery Shopping UK Limited» (м. Лондон, Сполучене Королівство), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Ipsos S.A.» (м. Париж, Франція) на прямо та/або опосередковане придбання акцій компанії «GfK Mystery Shopping Services UK Limited» (м. Лондон, Сполучене Королівство), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Ipsos S.A.» (м. Париж, Франція) на прямо та/або опосередковане придбання активів компанії «GfK SE» (м. Нюрнберг, Німеччина), що пов’язані з діяльністю компанії у сфері дослідження ринку.

·      Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання умов розділу 8.8 Генерального договору  купівлі-продажу акцій та активів, укладеного між компаніями «Ipsos S.A.» (м. Париж, Франція) і «GfK SE» (м. Нюрнберг, Німеччина) від 28-го/29-го липня 2018 року у вигляді положення про утримання від конкуренції протягом 3 років.

·      Надано дозвіл компанії «Temania Enterprises Ltd» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «Уапром» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «Temania Enterprises Ltd» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «Аукро Україна» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «Temania Enterprises Ltd» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «Тіу.Ру» (м. Москва, Російська Федерація), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «Temania Enterprises Ltd» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі торгового унітарного підприємства «Проект Ділбай» (м. Мінськ, Білорусь), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління підприємства.

·      Надано дозвіл компанії «Temania Enterprises Ltd» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «Рекламне Агентство Сату.кз» (м. Алмати, Казахстан), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано Міністерству охорони здоров'я України обов’язкові для розгляду рекомендації про здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції, запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

·      Надано роз’яснення з питань застосування законодавства у сфері державної допомоги стосовно діяльності у сфері освіти.

·      Прийнято розпорядження про внесення змін до Порядку надання та оформлення повідомлень про нову державну допомогу та про внесення змін до умов чинної державної допомоги.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління транспорту і зв’язку виконавчого комітету Рівненської міської ради.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Департаменту культури Харківської міської ради, Департаменту комунального господарства Харківської міської ради про нову державну допомогу.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду Повідомлення Харківської міської ради про нову державну допомогу щодо фінансової підтримки, передбаченої Міською комплексною цільовою програмою підтримки засобу масової інформації місцевого значення на 2019-2020 роки.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Кременчуцької міської ради Полтавської області.

·      Закрито провадження у справі про порушення законодавства про захист економічної конкуренції товариством з обмеженою відповідальністю «Фабрика бакалейних продуктів» (м. Сквира, Київська обл., ідентифікаційний код юридичної особи 34514827) передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації Комітету на вимогу державного уповноваженого Комітету від 17.07.2017 № 127-26.4/09-7756 у встановлений ним строк.

·      Схвалено виконання пропозицій Комітету, викладених у листі до Кабінету Міністрів України від 10.11.2017 № 130-29/03-12218 щодо визначення порядку проведення ліцензійних інтегровних іспитів фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація».

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України