Головна » Рішення та розпорядження
17.09.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради про нову державну допомогу у формі субсидій підприємству електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло».

Надано дозвіл компанії «Rossini Luxembourg S.à r.l.» (м. Люксембург, Люксембург) на опосередковане придбання [через компанію «Rossini Investimenti S.p.A.»] акцій компанії «FIMEI S.p.A.» (м. Мілан, Італія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «Rossini Luxembourg S.à r.l.» (м. Люксембург, Люксембург), компанії «Arrigo Recordati SocietàSemplice» (м. Мілан, Італія) і фізичним особам – громадянам Італії на узгоджені дії у вигляді виконання положень договоруДоговору купівлі-продажу акцій у статутному капіталі компанії «FIMEI S.p.A.» (м. Мілан, Італія) щодо утримання від конкуренції, строком на 3 роки.

Надано дозвіл компанії «Sony Corporation of America» (м. Нью-Йорк, США) на опосередковане набуття контролю над компанією «DH Publishing, L.P.» (о. Великий Кайман, Кайманові Острови).

Надано дозвіл компанії «Sony Corporation of America» (м. Нью-Йорк, США) на придбання частки участі в компанії «DHPublishing, L.P.» (о. Великий Кайман, Кайманові острови), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «Eaton Corporation plc» (м. Дублін, Ірландія) на опосередковане [через компанію «Cooper (ChinaCo.,Ltd.» (м. Шанхай, Китай] разом з компанією «Shaanxi Fast Gear CoLtd.» (м. Сіань, провінція Шеньсі, Китайська Народна Республіка) створення спільного підприємства (Китай).

Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Linde Gases Ltda» (м.Баруері, Бразилія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Linde-BOC GasesLimitada» (м. Баруері, Бразилія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Remeo MedicalServices S.A.S.» (м. Богота, Колумбія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Linde Energy ServicesS.A.S. E.S.P.» (м. Богота, Колумбія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Linde Colombia S.A.» (м. Богота, Колумбія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Linde CanadaLimited» (м. Місісаґа, Канада), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Linde Gas PuertoRicoInc.» (м. Катаньйо, Пуерто-Рико), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «General Gases of theVirgin IslandsInc.» (м. Санта-Крус, Віргінські острови, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Linde North America,Inc.» (м. Сомерсет, штат Нью-Джерсі, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «MG Industries GmbH» (м. Бад-Зоден, Німеччина) на придбання акцій компанії «Praxair Chile NewCo» (Чилі), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Оштрафовано приватне акціонерне товариство «Славутський солодовий завод» (с. Крупець, Славутський р-н, Хмельницька обл.) на 255 000 грн. за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді здійснення концентрації шляхом набуття контролю над активами елеватора, які забезпечують діяльність зі зберігання солоду та зернових культур, знаходяться в м. Харків та належать публічному акціонерному товариству «САН ІнБев Україна» (м. Київ), без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

Оштрафовано приватне акціонерне товариство «Славутський солодовий завод» (с. Крупець, Славутський р-н, Хмельницька обл.) на 255 000 грн. за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді здійснення концентрації шляхом набуття контролю над активами елеватора, які забезпечують діяльність зі зберігання солоду та зернових культур, знаходяться в м. Чернігів та належать публічному акціонерному товариству «САН ІнБев Україна» (м. Київ), без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

Оштрафовано товариство з обмеженою відповідальністю «Фабрика бакалейних продуктів» (м. Сквира, Київська обл.) на 27 200 грн. за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого у встановлений ним строк.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України