Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
14.09.2018
ОПРИЛЮДНЮЄТЬСЯ ПРОЕКТ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ: ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ДЕРЖАВНУ ДОПОМОГУ СУБЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» розроблено Антимонопольним комітетом України з метою виконання Україною міжнародних зобов’язань, зокрема шляхом приведення положень Закону у відповідність до положень Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

Проектом акта пропонується доповнити визначення «державної допомоги суб’єктам господарювання» складовою впливу на міжнародну торгівлю, яка є невід’ємною ознакою для визнання державної підтримки державною допомогою, згідно з Угодою про асоціацію.

Законопроектом також пропонується, для цілей сфери державної допомоги, ввести нове визначення «суб’єкта господарювання» та надати визначення економічної діяльності, на яку буде поширюватись дія Закону.

Запропоновані зміни також заповнюють прогалини, передбачені чинним Законом у сфері надання послуг, що становлять загальний економічний інтерес, а також пропонується надати повноваження Кабінету Міністрів України щодо затвердження Загальних критеріїв оцінки допустимості державної допомоги для конкуренції, що дозволять здійснювати оцінку заходів державної допомоги, що не підпадають під жодну із спеціальних категорій та вдосконалити процедуру розгляду Антимонопольним комітетм України повідомлень про державну допомогу.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження просимо надсилати протягом 31 дня з дня його оприлюднення у письмовому та/або електронному вигляді за вказаними адресами:

Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, м. Київ, 03035, e-mail: yakubovska@amcu.gov.ua

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднюються шляхом розміщення на офіційному веб-порталі Антимонопольного комітету України в мережі Інтернет за адресою: http://www.amc.gov.ua.

Додатково повідомляємо, що Антимонопольним комітетом України планується проведення засідання 12.10.2018 за участю громадськості, фізичних та юридичних осіб, з метою обговорення висловлених зауважень до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання». Деталі щодо часу та місця  проведення обговорення будуть повідомлені на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України за адресою: http://www.amc.gov.ua

Аналіз регуляторного впливу до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання»

Додаток 1

Витрати на одного суб'єкта господарювання великого і середнього підприємництва, які виникають внаслідок дії регуляторного акта

Додаток 2

Тест малого підприємництва (М-Тест)

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України