Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
02.08.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·           Надано дозвіл компанії «PUIG INTERNATIONAL, S.A.» (м. Еен, Швейцарія) на придбання акцій компанії «NOUSTIQUE PERFUMES, S.L.» (м. Барселона, Іспанія).

·           Надано дозвіл компанії «PUIG INTERNATIONAL, S.A.» (м. Еен, Швейцарія) на набуття разом з компанією «BSH HAUSGERÄTE GmbH» (м. Мюнхен, Німеччина) контролю над компанією «NOUSTIQUE PERFUMES, S.L.» (м. Барселона, Іспанія).

·           Надано дозвіл компаніям «PUIG INTERNATIONAL, S.A.» (м. Еен, Швейцарія) та «BSH HAUSGERÄTE GmbH» (м. Мюнхен, Німеччина) на узгоджені дії у вигляді виконання положень про утримання від конкуренції та переманювання працівників, що містяться у пунктах 18.1 та 18.2 Інвестиційного та Акціонерного Договору компанії «NOUSTIQUE PERFUMES, S.L.» від 18 січня 2018 року, укладеного між компаніями «BSH HAUSGERÄTE GmbH», «PUIG INTERNATIONAL, S.A.» та «NOUSTIQUE PERFUMES, S.L.» (м. Барселона, Іспанія).

·           Відмовлено в задоволенні заяви про розстрочення сплати штрафів накладених на компанію «ROSTOK AGROINVEST LTD» (м. Нікосія, Кіпр) та на суб’єкт господарювання в особі компаній «ROSTOK AGROINVEST LTD» та «EMERWOOD VENTURES LTD» (м.Тортола, Британські Віргінські Острови) згідно з рішеннями Антимонопольного комітету України вiд 14 червня 2018 року № 312-р, № 311-р, № 310-р, № 309-р, № 308-р.

·           Оштрафовано ТОВ «Рош Україна» на загальну суму 9 115 817 грн., ТОВ «БаДМ» на 5 407 948 грн., ТОВ «Бізнес Центр Фармація» суму 3 207 361 грн. і ПрАТ «Альба Україна» на 339 999 грн. за вчинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій.

·           Оштрафовано ТОВ «Газ постачання» на загальну суму 137 000 грн. за вчинення двох порушень, передбачених пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України у встановлений ним строк та пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України у встановлений ним строк.

·           Оштрафовано ТОВ «Вікан 2014» на 82 600 грн. за вчинення порушення, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України у встановлений ним строк.

·           Надано обов’язкові для розгляду рекомендації про усунення причин виникнення порушень законодавства про захист економічної конкуренції і умов, що їм сприяють Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Сєвєродонецької міської ради у формі встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Іллінської міської ради у формі відшкодування різниці між розміром цін (тарифів) та розміром економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) житлово-комунальних послуг.

·           Виправлено описку в рішенні Комітету від 19 липня 2018 року № 357-р.

·           Схвалено Правила професійної етики у конкуренції у сфері господарської діяльності з надання послуг з особистої безпеки та охорони об'єктів усіх форм власності Всеукраїнського об'єднання організації роботодавців охоронної галузі «Федерація професіоналів безпеки» (м.Київ).

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України