Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
02.08.2018
В АМКУ відбулося восьме засідання наглядової ради Проекту Twinning

01 серпня 2018 року в Антимонопольному комітеті України відбулося восьме засідання наглядової ради Проекту Twinning «Посилення інституційної спроможності Антимонопольного комітету України з проведення досліджень ринків та ефективності застосування конкурентного законодавства з метою наближення до стандартів ЄС».

Голова Комітету Юрій Терентьєв у своїй вступній промові підкреслив важливість здійснених заходів у рамках звітного кварталу, які дали змогу представникам Комітету у своїй роботі спільно з експертами застосувати найкращі європейські практики. Також було представлено для затвердження протокол восьмого засідання Наглядової ради Проекту.

Описание: Описание: Описание: Описание: C:\Users\shelestyuk\Desktop\PortalManager-AMKUMOD РАБОЧИЙ\Temp\TempHtml.files\PM47image002.pngУчасників засідання привітав керівник Проекту від Федеративної Республіки Німеччина Вольф-Дітер Плессінг, який висловив подяку співробітникам АМКУ за плідну співпрацю, а також відмітив значний прогрес на шляху до зміцнення інституціонального потенціалу Антимонопольного комітету України з метою підвищення ефективності правозастосування конкурентного законодавства та здійснення досліджень ринків задля розвитку конкуренції у важливих секторах національної економіки.

Постійний радник Проекту Вольфган Якобі спільно з керівниками компонентів Twinning від Антимонопольного комітету України представили квартальний звіт Проекту, окресливши реалізовані заходи за усіма компонентами Проекту та визначивши плани на наступний квартал.

Хосе Мануель Ернандес Мартінес, перший секретар Представництва ЄС в Україні, голова програми «Конкурентна політика і енергетичні ринки» та координатор проектів «Конкуренція та економічні питання» Представництва ЄС в Україні Ірина Губарець представили коментарі місії Європейської Комісії, спрямованої на оцінку результатів проекту Twinning. Зокрема, наголосили на позитивних змінах, які відбулися стосовно планування діяльності та важливості розробки критеріїв системи моніторингу результатів роботи для досягнення завдань Проекту. Представники Представництва ЄС в Україні  запропонували розробити низку заходів із метою інтенсифікації інформаційної кампанії щодо результатів роботи Проекту Twinning.

Сторони також відмітили, що темпи роботи за звітний квартал значно зросли, як і кількість використаних чоловікоднів тимчасових експертів Проекту, що свідчить про інтенсифікацію роботи. Також як представники АМКУ, так і європейські партнери наголосили на важливості подальшого нарощення обсягів використання чоловікоднів тимчасових експертів проекту.

У заході також взяли участь співкерівник проекту від Литовської Республіки Шарунас Кезераускас, Голова конкурентного відомства Литовської Республіки, представники Антимонопольного комітету України, Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС, завідувач Офісу Адміністрування Проектів Twinning в Україні Юлія Федина.

Наступне засідання Наглядової Ради (за результатами роботи у 9 кварталі Проекту) попередньо заплановано на 12 жовтня 2018 року.

Довідково

Метою проекту є надання допомоги у захисті та розвитку конкуренції шляхом гармонізації правозастосування та адвокатування конкуренції зі стандартами ЄС через тісну співпрацю національного конкурентного відомства з конкурентними відомствами країн-членів ЄС.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України