Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
26.07.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·  Надано дозвіл компанії «DNIPRO AGRO ALLIANCE LTD»  (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій ПрАТ «БОЖЕДАРІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (смт. Божедарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·  Надано дозвіл  фізичній особі – громадянину України на опосередковане придбання акцій компанії «Crassula Limited» (м.Нікосія, Кіпр), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·  Надано дозвіл компанії «Trust Capital Group Limited» (Британські Віргінські Острови) на придбання акцій компанії «Crassula Limited» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·  Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді внесення змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, погоджені постановою НКРЕ від 09.08.2012 № 1028) у частині мінімально допустимого складу обладнання Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго».  

·  Надано дозвіл ПрАТ «Сільськогосподарська виробнича фірма «АГРОТОН» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «СІВЕРСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (м. Полтава), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·  Надано дозвіл компанії «Thomson Reuters Corporation» (м. Торонто, провінція Онтаріо, Канада) на придбання [опосередковано через компанію «Thomson Reuters Finance S.A.» (м. Люксембург, Люксембург)] акцій компанії «Financial & Risk UK Parent Limited» (м.Лондон, Великобританія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·  Надано дозвіл компанії «King (Cayman) Holdings Ltd.» (м. Джорджтаун, Гранд Кайман, Кайманові Острови) на придбання [опосередковано] акцій компанії «Financial & Risk UK Parent Limited» (м. Лондон, Великобританія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·  Оштрафовано ПрАТ «ПЛАСКЕ» на загальну суму 165 200 грн. за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі на вимоги державного уповноваженого у встановлені строки.

·  Рішення адміністративної колегії Херсонського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 05.07.2016 42-р/к (про закриття розгляду справи у зв’язку з не доведенням порушення) скасовано і направлено на новий розгляд.

·  Схвалено пропозиції до Кабінету Міністрів України щодо надання доручення відповідним центральним органам виконавчої влади вжити вичерпних заходів, що забезпечать можливість здійснення в пунктах пропуску через державний кордон України документального контролю за дотриманням автоперевізниками законодавства щодо міжнародних автоперевезень у відповідності до вимог Законів України "Про захист економічної конкуренції", "Про автомобільний транспорт" та "Про єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України".

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України