Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
АМКУ скликає робочу зустріч щодо стану виконання рекомендацій по формуванню лотів при закупівлі лікарських засобів

18 липня 2018 року о 12:00 під керівництвом державного уповноваженого Комітету Світлани Панаіотіді буде проведено робочу зустріч щодо стану виконання рекомендацій Антимонопольного комітету України  від 30 березня 2018 року № 4-рк.

Антимонопольним комітетом України були надані обов’язкові для розгляду рекомендації Міністерству охорони здоров’я України та Міністерству економічного розвитку і торгівлі України щодо вжиття дієвих заходів задля вдосконалення порядку визначення предмета закупівлі лікарських засобів, зокрема, але не виключно, шляхом розробки спільних методичних рекомендацій/методологічних роз’яснень та/або внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17 березня 2016 року № 454, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за № 448/28578.

Рекомендації надані з метою формування конкурентного середовища на ринках лікарських засобів під час проведення публічних закупівель з метою уникнення обставин, за яких у замовників є можливість встановлювати дискримінаційні умови в тендерній документації при закупівлі лікарських засобів.

У зустрічі візьмуть участь Стефанишина Ольга - заступник Міністра охорони здоров’я України, Шимко Наталя - заступник директора департаменту регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а також представники громадських організацій, Центру протидії корупції, Асоціації, експерти та представники ЗМІ.

На зустрічі буде обговорюватись проект спільного Наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Про затвердження Методичних рекомендацій для замовників, що здійснюють закупівлі лікарських засобів» (проект надається для ознайомлення).

Інформацію про кандидатуру уповноваженого представника (із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та посади) для участі у робочій зустрічі просимо повідомити до 17:00 17.07.2018 на e-mail: pharma@amcu.gov.ua. або за  тел.: (044) 251-62-25 *62-60, *62-39 або *64-57,  ф.: (044) 520-03-25 (для відділу ринків фармацевтики).

Місце проведення: вул. Митрополита Василя Липківського, 45, 4 поверх, зала засідань.

АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ ОБОВ’ЯЗКОВА!

Проводиться до 10:00   18.07.2018 за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1O-TvkubFISqOB2jTSRMMVvnhJHwN-lBgSAV9B51KMHg/edit

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України