Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » Новини АМКУ
09.07.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·   Оштрафовано компанію «Sandvik AB» (м.Стокгольм, Швеція) на 136 тис. грн. за вчинення порушення передбаченого пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації на вимогу державного уповноваженого Комітету.

·   Надано дозвіл на набуття компанією «Hitachi Capital Corporation» (м. Токіо, Японія) акцій у статутному капіталі компанії «Sumitomo Mitsui Auto Service Company, Limited» (м. Токіо, Японія), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·   Надано дозвіл на набуття компанією «Sumitomo Mitsui Auto Service Company, Limited» акцій у статутному капіталі новоствореної компанії, що буде створена компанією «Sumitomo Mitsui Finance and Leasing Company, Limited» (м. Токіо, Японія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·   Надано дозвіл компанії «Dealco Luxembourg XIII S.à r.l.» (м. Сеннінгерберг, Люксембург) на придбання акцій компанії «MV Holding GmbH» (м. Бад-Ольдесло, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·   Надано дозвіл компаніям «Dealco Luxembourg XIII S.à r.l.»(м. Сеннінгерберг, Люксембург), «KIRKBI Invest A/S» (м. Біллунн, Данія), «KLISTER LLC» (м. Гренд-Репідс, штат Мічиган, Сполучені Штати Америки), «MV Waterfall AG» (м. Бад-Ольдесло, Німеччина) на узгоджені дії у вигляді виконання положення про неконкуренцію передбаченого пунктом 4 розділу 11 Договору купівлі-продажу та передачі акцій від 26 квітня 2018 року, укладеного між компаніями «ICG EFV Luxembourg S.à r.l.» (м. Сенінгерберг, Люксембург), «KIRKBI Invest A/S», «KLISTER LLC», «MV Waterfall AG», строком на три роки.

·   Надано дозвіл компанії «Dreamroad Trading Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «Нова Віста» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·   Надано дозвіл компанії «Partners Group AG» (м. Баар-Цуг, Швейцарія) на опосередковане набуття у власність [через компанію «Cirque Holdings, Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США)] акцій компанії «GlobalLogic Holdings Limited» (м. Сент-Гелієр, Джерсі, Нормандські острови), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·   Надано дозвіл компанії «CPP Investment Board Private Holdings (3) Inc.» (м. Торонто, Канада) на набуття у власність акцій компанії «Cirque Holdings, Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·   Надано дозвіл компанії «Cirque Holdings, Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США) на набуття у власність акцій компанії «GlobalLogic Holdings Limited» (м. Сент-Гелієр, Джерсі, Нормандські острови), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·   Надано дозвіл компанії «Partners Group AG» (м. Баар-Цуг, Швейцарія) [через компанію «Cirque Holdings, Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США)] на набуття разом з компанією «CPP Investment Board Private Holdings (3) Inc.» (м. Торонто, Канада) контролю над компанією «GlobalLogic Holdings Limited» (м. Сент-Гелієр, Джерсі, Нормандські острови).

·   Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді внесення змін до додатка 3 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Інструкція про порядок здійснення розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії України, погоджена постановою НКРЕ від 23 червня 2004 року № 634) у частині складання заданого графіка навантаження.

·   Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради.

·   Затверджено проект Меморандуму про співробітництво у сфері конкурентної політики між Антимонопольним комітетом України та Агенцією з питань конкуренції Грузії та уповноважено Голову Комітету на його підписання.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України