Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
23.06.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Надано дозвіл ТОВ «Мрія Насіннєвий Завод» (м. Хоростків, Гусятинський р-н, Тернопільська область, Україна) на набуття контролю над активами International Finance Corporation (м. Вашингтон, США) шляхом права користування активами, які забезпечують здійснення діяльності з приймання, зберігання та первинної обробки сільськогосподарських культур.

·      Надано дозвіл ТОВ «Мрія Елеватор Деренівка» (с. Деренівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл.) на набуття контролю над активами International Finance Corporation (м. Вашингтон, США) шляхом права користування активами, які забезпечують здійснення діяльності з приймання, зберігання та первинної обробки сільськогосподарських культур.

·      Надано дозвіл ТОВ «Мрія Насіннєвий Завод» (м. Хоростків, Гусятинський р-н, Тернопільська область, Україна) на набуття контролю над активами International Finance Corporation (м. Вашингтон, США) шляхом права користування активами, які забезпечують здійснення діяльності з приймання, зберігання та первинної обробки сільськогосподарських культур.

·      Надано дозвіл ТОВ «АГРОХОЛДИНГ «ЗОРЯ» (с. Зоря, Рівненський р-н, Рівненська обл.) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ДУБЕНСЬКИЙ КРАЙ» (с. Верба, Дубенський р-н, Рівненська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії Josef Rettenmaier Holding Europa (м. Розенберг, Німеччина) на придбання акцій компанії Danisco Landerneau SAS (м. Ландерно, Франція), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компаніям Josef Rettenmaier Holding Europa (м. Розенберг, Німеччина) та Е.I. du Pont de Nemours and Company (м. Вілмінгтон, США) на узгоджені дії у вигляді виконання положень договору купівлі-продажу акцій компанії Danisco Landerneau SAS (м. Ландерно, Франція) щодо утримання від конкуренції терміном на 3 роки.

·      Надано дозвіл компанії «Dragon Capital Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «Аскор Компані» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компаніям «Eaton Corporation plс» (м. Дублін, Ірландія) та «Nittan Valve Co., Ltd.» (м. Хадано, префектура Канагава, Японія) на створення спільного підприємства (Китай).

·      Надано дозвіл компанії «Mitsui & Co., Ltd.» (м. Токіо, Японія) на набуття контролю над компанією «Kansai Helios Coatings GmbH» (м. Відень, Австрія).

·      Надано дозвіл ТОВ «Просат» (м. Київ) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Українські новітні телекомунікації» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради у формі субсидій на здійснення заходів цивільного захисту населення та територій від наслідків надзвичайних ситуацій.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради у формі відшкодування витрат з утримання, благоустрою та впорядкування територій кладовищ м. Чернівці.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Ужгородської міської ради про нову державну допомогу у формі зменшення ставок місцевих податків та зборів.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Миронівської міської ради (Програма розвитку благоустрою території Миронівської міської ради на 2018 рік).

·      Схвалено виконання Богуславською районною державною адміністрацією рекомендацій Антимонопольного комітету України від 22.02.2018 № 2-рк про усунення причин виникнення порушень законодавства про захист економічної конкуренції і умов, що їм сприяють.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України