Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
17.05.2018
Голова АМКУ Юрій Терентьєв узяв участь у Балтійській конференції

15 16 травня 2018 року Голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв узяв участь у 15Балтійській конференції з питань конкуренції (м. Рига, Латвійська Республіка).

Основною темою обговорення цьогорічної конференції стало «Застосування конкурентного законодавства до суб`єктів владних повноважень (органів державної влади та місцевого самоврядування.

Юрій Терентьєв взяв участь у пленарній дискусії для керівників конкурентних відомств стосовно  стратегічних питань, що стосуються розвитку політики та законодавства у сфері конкуренції. Також Голова Комітету ознайомив присутніх із певними кроками, які були зроблені відомством у напрямку захисту економічної конкуренції в Україні, зокрема, участь Комітету в створенні законодавчих ініціатив, спрямованих на посилення повноважень відомства, і направлених на справедливість та передбачуваність у процесі взаємодії з бізнесом.

Участь у заході Голови Комітету сприятиме вивченню кращих міжнародних практик  з метою вдосконалення реалізації конкурентної політики України. Обмін досвідом та фаховою інформацією між конкурентними відомствами сприятиме розробці практичних методів конкурентного правозастосування, впровадженню кращих дієвих механізмів розвитку конкуренції, практичній реалізації напрацьованих рішень для подальшого розвитку економічної конкуренції.

Для довідки.

Конференція організовується почергово кожною країною Балтійського регіону. Її формат дозволяє державам-учасницям більш плідно та ефективно обмінюватись досвідом, обговорювати тенденції розвитку конкурентного законодавства.

Нагадаємо, що 14-а Балтійська конференція пройшла в місті Вільнюс.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України