Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
04.05.2018

·      Прийнято рішення про заборону узгоджених дій у вигляді внесення змін до Додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила оптового ринку електричної енергії України, погоджені постановою НКРЕ від 09.08.2012 № 1028) у частині вибору складу обладнання з урахуванням необхідності забезпечення незнижуваних запасів вугілля на складах електростанцій, розрахунку цін за робочу потужність та платежів за електричну енергію виробникам, які працюють за ціновими заявками.

·      Залишено без змін рішення адміністративної колегії Київського міського територіального відділення Антимонопольного комітету України від 17.10.2013 № 60-03-П.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду Повідомлення Департаменту міського господарства Одеської міської ради (проект Міської цільової програми благоустрою м. Одеси на 2018 – 2021 роки, КП Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування»).

·      Прийнято рішення за результатами розгляду Повідомлення Виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду Повідомлення Управління культури Житомирської міської ради (фінансова підтримка комунального підприємства «Парк»).

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України