Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
03.05.2018
Чергова перемога АМКУ у "бензиновій справі"

2 травня 2018 року Господарський суд міста Києва підтвердив правомірність рішення Антимонопольного комітету щодо вчинення компанією ВОГ Рітейл разом з іншими учасниками ринку пального антиконкурентних узгоджених дій та накладення на неї штрафу у розмірі 54,03 млн. гривень.

Нагадаємо, що Рішенням Комітету  від 28.10.2016 р. № 480-р дії компаній WOG, ОККО, SHELL, AMIC, SOCAR та Parallel протягом 2013 – січня 2016 років, що полягали:

  у встановленні і підтриманні на інформаційних табло стаціонарних АЗС подібних між собою роздрібних цін на бензин марки А-95 і дизельне паливо,

  у встановленні умов реалізації бензину марки А-95 та дизельного палива, за яких доступ споживача до інформації про розмір остаточних роздрібних цін є обмеженим, внаслідок застосування складних та непрозорих програм лояльності, умов проведення акцій та надання знижок

визнані порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 1 статті 50 та частиною третьою статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом вчинення схожих дій на ринках роздрібної торгівлі світлими нафтопродуктами, які призвели до обмеження цінової конкуренції.

За результатами судових розглядів набрали законної сили рішення Господарського суду міста Києва, якими було відмовлено ПІІ «АМІК Україна» (бренд AMIC), ТОВ «Альянс Холдинг» (бренд SHELL), ТОВ «Параллель-М ЛТД» (бренд Parallel) у задоволенні позовів про визнання частково недійсним Рішення Комітету у «бензиновій справі».

При цьому ТОВ «ПаралельМЛТД» (бренд Parallel) надало до Комітету копії документів, які підтверджують сплату штрафу у розмірі1 438 354 грн та пені у розмірі 100 % суми штрафу.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України