Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
19.04.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Надано дозвіл компанії «International Finance Corporation» (м. Вашингтон, США) на придбання активів приватного підприємства «Норія Захід» (м. Хоростків, Гусятинський р-н, Тернопільська обл.), які забезпечують здійснення діяльності із первинної доробки та зберігання сільськогосподарських культур.

·      Надано дозвіл компанії «International Finance Corporation» (м. Вашингтон, США) активів товариства з обмеженою відповідальністю «Блек Брайоні Холдінгс»
(м. Хоростків, Гусятинський р-н, Тернопільська обл.), які забезпечують здійснення діяльності із первинної доробки та зберігання сільськогосподарських культур.

·      Надано дозвіл компанії «International Finance Corporation» (м. Вашингтон, США) активів товариства з обмеженою відповідальністю «Елагрі-Деренівка» (с. Деренівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл.), які забезпечують здійснення діяльності із первинної доробки та зберігання сільськогосподарських культур.

·      Надано дозвіл компанії «MET Holding AG» (м. Цуг, Швейцарія) на придбання акцій компанії «TIGÁZ Tiszántúli Gázszolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság» (м. Гайдусобосло, Угорщина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання зобов’язань, що закріплені в частині С додатку 10 до договору купівлі-продажу акцій компанії «TIGÁZ Tiszántúli Gázszolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság», який укладено між компаніями «MET Holding AG» та «ENI S.p.A.», строком на два роки.

·      Закрито провадження у справі про порушення ТОВ «Інвест-Регіон» законодавства про захист економічної конкуренції.

·      Оштрафовано фізичну особу – громадянина Росії на 136 тис грн та на 136 тис грн за два порушення, передбачених пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації Антимонопольному комітету України.

·      Оштрафовано фізичну особу – громадянина Росії на 136 тис грн та на 136 тис грн за два порушення, передбачених пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації Антимонопольному комітету України.

·      Оштрафовано ТОВ «Арт-Бізнес Плюс» на 82 тис 600 грн за вчинення порушення, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

·      Залишено без змін рішення адміністративної колегії Чернігівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 20.11.2015 № 07-рк у справі № 02-05/07-2015.

·      Залишено без змін рішення адміністративної колегії Чернігівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 17.02.2016 № 07/2-р/к у справі № 02-05/07-2015.

·      Схвалено внесення змін до Порядку надання та оформлення повідомлень про нову державну допомогу та про внесення змін до умов чинної державної допомоги.

·      Схвалено внесення змін до Порядку, форм та вимог щодо подання Антимонопольному комітету України інформації про чинну державну допомогу суб’єктам господарювання.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України