Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
19.04.2018
Оприлюднюється проект регуляторного акту: проект розпорядження Антимонопольного комітету України "Про внесення змін до Типових вимог до вертикальних узгоджених дій суб'єктів господарювання стосовно постачання та використання товарів"

Проект розпорядження розроблений з метою забезпечення точного, правильного та однозначного розмежування випадків, за яких загальне правило щодо визнання певних категорій вертикальних узгоджених дій суб’єктів господарювання такими, що є дозволеними та потребують дозволу Комітету, не застосовується, від випадків, у яких зазначене правило застосовується.

Додаткові витрати для впровадження запропонованого регуляторного акта не передбачаються.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх обєднань отримуються у письмовому та/або електронному вигляді.

Зауваження та пропозиції слід надсилати протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту розпорядження на адреси:

Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, Київ - 35, 03035;

email: talakh@amcu.gov.ua; demchenko@amcu.gov.ua;

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Проект розпорядження та Аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України в мережі Інтернет.

Зміни до Типових вимог до вертикальних узгоджених дій суб’єктів господарювання стосовно постачання та використання товарів

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України