Головна » Рішення та розпорядження
17.04.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано дозвіл компанії «NUF Equity Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії «UPG Food Holdings Limited» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл на узгоджені дії компаніями «NUF Equity Investments Limited» та «Dytchi-Invest Limited» (обидві – м. Нікосія, Кіпр) у вигляді виконання умов проекту договору купівлі-продажу акцій, який буде укладено між компаніями «NUF Equity Investments Limited» та «Dytchi-Invest Limited» щодо утримання від конкуренції, строком на 5 років.

Надано дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «БАУ-Капітал» (м. Київ) на придбання частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «Бетон Сервіс» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «БАУ-Капітал» (м. Київ) на придбання акцій публічного акціонерного товариства «Дарницький завод ЗБК» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Оштрафовано компанію «Elakol Developments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на 102 тис. грн за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Олівер-Буд» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

Оштрафовано компанію «Elakol Developments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на 102 тис. грн за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Сітібудсервіс» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів

Оштрафовано ТОВ «Мідас ХХІ» (м. Київ) на 102 тис. грн за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Рім ХХІ» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

Закрито розгляд справи за ознаками вчинення ТОВ «СІА» (м. Київ) порушення, передбаченого пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації через набуття контролю шляхом придбання активів ПАТ «Галактон» (м. Київ), що знаходяться за адресою: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 4, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

Залишено без змін рішення адміністративної колегії Чернігівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 29.12.2015 № 01-р/к у справі № 02-05/01-2015.

Залишено без змін рішення адміністративної колегії Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 14.12.2016 № 41 у справі № 27/ІІ-2016.

Скасовано рішення адміністративної колегії Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 16.05.2017 № 02/42-рш та передано на новий розгляд справу № 02-01-50/25-2017.

Скасовано рішення адміністративної колегії Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 16.05.2017 № 02/43-рш та передано на новий розгляд справу № 02-01-50/26-2017.

Скасовано рішення адміністративної колегії Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 16.05.2017 № 02/44-рш та передано на новий розгляд справу № 02-01-50/27-2017.

Скасовано рішення адміністративної колегії Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 16.05.2017 № 02/45-рш та передано на новий розгляд справу № 02-01-50/28-2017.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України