Головна » Рішення та розпорядження
30.03.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Прийнято рішення за результатами розгляду Повідомлення про нову державну допомогу Управління майном Сумської обласної ради (поповнення статутного капіталу Обласному комунальному підприємству «Аеропорт Суми»).

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради про нову державну допомогу (КП «Хмільниккомунсервіс» в рамках «Програми утримання дорожнього господарства міста Хмільник на 2018-2020 роки»).

Прийнято рішення за результатами розгляду Повідомлення про нову державну допомогу, Управління житлово-комунального господарства Хмільницької міської ради «Про затвердження міської цільової Програми збереження та використання об’єктів культурної спадщини в м. Хмільнику на 2016-2020 роки», з урахуванням проекту рішення «Про внесення змін до програми збереження та використання об’єктів культурної спадщини в м. Хмільнику на 2016-2020 роки», КП «Хмільниккомунсервіс».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу, Управління житлово-комунального господарства Хмільницької міської ради «Про затвердження нової редакції Програми забезпечення населення міста якісною питною водою на 2013-2020 рр» та рішенням Хмільницької міської ради від 08.12.2017 № 1252 «Про внесення змін до Програми забезпечення населення міста якісною питною водою на 2013-2020 рр КП «Хмільникводоканал» в рамках програми.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України