Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
29.03.2018
В АМКУ відбулося засідання круглого столу "Розвиток конкуренції на ринку спеціалізованих послуг регіональних аеропортів України"

23 березня 2018 року в Антимонопольному комітету України відбулося засідання круглого столу щодо розвитку конкуренції на ринку спеціалізованих послуг регіональних аеропортів за участю директора Департаменту досліджень і розслідувань ринків невиробничої сфери Оксани Дягілєвої, представників Міністерства інфраструктури, Державної авіаційної служби України та представників авіаційної галузі.

Під час обговорення було розглянуто питання стосовно удосконалення системи державного регулювання аеропортових зборів в Україні та практичного застосування законодавства України щодо державної допомоги до регіональних аеропортів України.

Під час зустрічі з доповіддю виступив Євген Трєскунов, засновник ТОВ «Аероплан», Олег Бондар, керуючий партнер ECOVIS Бондар та Бондар, Звонарьов Кирил Олегович, заступник Генерального директора з економіки та фінансів ДП «Аеропорт «Бориспіль» Кирил Звонарьов, та представники інших аеропортів України. Основними моментами, на яких наголосили представники бізнесуце недоліки українського законодавства у сфері регулювання аеропортових зборів, а також необхідність врахування європейського досвіду у цьому питанні. Зокрема, важливу частину обговорення було присвячено приведенню українського законодавства у відповідність до Директиви ЄС.

У свою чергу представники Антимонопольного комітету наголосили на необхідності розробки регіональними аеропортами методологій з нарахування аеропортових зборів, які дозволить їм нараховувати збори для різних перевізників без ознак дискримінації.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України