Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2018
21.03.2018
АМКУ взяв участь у II Legal Pharma & Medicine Forum

21 березня 2018 року державний уповноважений Антимонопольного комітету України Світлана Панаіотіді та заступник директора Департаменту досліджень і розслідувань ринків виробничої сфери, фармацевтики та рітейлу – начальник відділу ринків фармацевтики Анжеліка Ізотова взяли участь у II Legal Pharma & Medicine Forum, організований газетою «Юридична практика».

Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM668image002.jpg«Як член Колегії можу сказати, що в закупівлях лікарських засобів через міжнародні організації є прорив і це відчутно. У випадках закупівель на регіональному рівні ліків маленькими партіями ми втрачаємо кошти, бо вочевидь було б ефективніше закуповувати на центральному рівні, адже держава, таким чином, могла б зекономити кошти, які ми потім, як пацієнти, недоотримуємо. Міжнародні закупівлі потрібно залишати, бо вони повністю себе виправдовують», - про це у своїй доповіді зазначила член Постійно діючої адміністративної колегії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель Антимонопольного комітету України Світлана Панаіотіді під час панельної дискусії «Чи виправдала себе міжнародна закупівля лікарських засобів», учасниками якої були представники органів державної влади, бізнесу, фахівці з питань закупівель та представники юрфірм.

Світлана Панаіотіді у своєму виступі також зауважила, що зараз готуються рекомендації Міністерству охорони здоров'я України, які будуть сприяти, зокрема, підвищенню ефективності закупівлі лікарських засобів на регіональному рівні, що призведе до більшого відкриття ринку. Під час жвавої дискусії державний уповноважений відповіла на численні практичні запитання учасників Форуму.

Анжеліка Ізотова під час третьої панельної дискусії «Актуальні у Описание: Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM33image002.jpgфармацевтичній індустрії: податки, конкуренція, комплаєнс і реклама» озвучила проблемні питання, пов’язані з реалізацією діючого Порядку проведення підтвердження відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики (GMР сертифікації) в Україні, а також проблеми, які, на думку Комітету, можуть виникнути у зв’язку з прийняттям Порядку у новій редакції, які потенційно можуть мати негативний вплив на конкуренцію на ринках лікарських засобів. Анжеліка Ізотова наголосила, що Антимонопольний комітет зацікавлений в отриманні позиції представників фармацевтичної спільноти стосовно GMР сертифікації заради підвищення ефективності розвитку конкуренції на ринках лікарських засобів.

Форум проводиться вже вдруге та є платформою для зустрічей найкращих фахівців із фарм та медсфери, об’єднує і надає можливість професійно обговорити концептуальні та практичні питання.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України